2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا درمان و  واکسن قطعی وجود نداره...

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
2731
ما با اینکه آمار کرونا همچنان تو خوزستان داره بالا مبره، اما اصلا مردم رعایت نمیکنن جشن عروسی میگیر ...

ما آبادانیم امروز رفتیم خرید تو بلوار چند تا ماشین پر توش آدم دنبال ماشین عروس کارناوال راه انداخته بودن در حالیکه آبادان وضعش قرمزه 

این نیز بگذرد...                                   
دوره اش باید بگذره شهر مام اسفند وضعیت قرمز بود الان سفید شده... ویروسیه که باید باهاش کنار اومد و ...

کجا هستین؟؟؟

چقد باید طول بکشه تا دوره اش بگذره

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎

تهرتنم فک کنم قرمزه ولی همه بیرونن و مجبوریم بیرون بریم دیگ ام حوصله ماسک و اینا ندارم خداروشکر سالمیم فلن اطرافیانم دیگ خبری نیس اولا از دور و نزدیک میشنیدم مریض شدن الان انگار عادی شده 

❤💍
2738
پس از کجا میدونید؟چون من این روستا رو میشناسم

یعنی چطور ممکنه من شانسی یه روستایی با پنجاه خانواده رو بگم بعد  بین این همه عضو این سایت یه نفر اهل اونجا باشه و الان بیدار باشه و این پیام منو ببینه؟ خانوم همین جوری گفتم فان بود

چرا فقط تو استرالیا و انگلیس  درمانش پیدا شده بقیه جاها کشک  چین هم دروغ گفته بود که دیگ ...

نه بابا چین هنوز به پنج هزار نرسیده ولی اینگلیس داره به ۴۰هزار مرده میرسه.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            
واکسن اینو بسازن بعدیارو میخوان چیکار کنن؟ یه عده دوباره ویروس جدید میسازن

هنوز قطعی نیس که ساختگی باشه

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎
کجا هستین؟؟؟ چقد باید طول بکشه تا دوره اش بگذره

دیگ دست کم دو سه ماه

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

من دیروز آزمایشگاه خصوصی رفتم جز من فقط یک نفر دیگه بود ک شانس بد من آز کورونا داده بود قبل از من...حالا همینجور استرس شدید دارم...

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
2706