2410
2553
عنوان

حالم بد هر کسی از تورم غدد لنفاوی سر درمیاره کمک کنه ممنون

| مشاهده متن کامل بحث + 2719 بازدید | 32 پست

منم پاهام لنفشون مشکل داره مچ پای راستم تا روی پام ورم داره نه میتونم کفش درست حسابی بپوشم و نه شلوار و لباس کوتاه😓😭😭بدبختی اینه که مادر زادیه نمیدونم چه خاکی به سرم بریزم از خودم بدم‌ میاد

💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم پاهام لنفشون مشکل داره مچ پای راستم تا روی پام ورم داره نه میتونم کفش درست حسابی بپوشم و نه شلوا ...

چرا بدت بیاد؟من نگران اینم که سرطان نباشه...وگرنه هر عیبی تو بدنو میشه یه جوری پوشوند و به کسیم هیچ مربوط نیست که من چمه و کجام مشکل داره...کسی که من و دوست داشته باشه عیب و نقصمو نمیبینه

2456

اتفاقا منم چند سال پیش زیر بغلم داشتم کوچیکشو .یکی هم بین چونه و گوشم بود که بعضا بزرگ میشد  لمسش میکردم حرکت میکرد درد هم داشت دکتر غدد رفتم گفت چیزی نیس..دیروز دوباره نماز میخوندم دیدم سرمو میندازم پایین باز خیلی دردش میاد همون قسمت الان باز یکمی داره دردو همسرم میگفت اون قسمت صورت منم اینطوری میشه بعضا .نگران نباش چیز شایعی هست مثل اینکه...

اتفاقا منم چند سال پیش زیر بغلم داشتم کوچیکشو .یکی هم بین چونه و گوشم بود که بعضا بزرگ میشد  لم ...

برای من خیلی بزرگ بود پارسال به اندازه گردو و تکون نمیخورد اصلا سفت و شدیدا دردناک 

2714
چقد تورم کرده؟ دست کاریشون کردین؟چیز خاصی نیست احتمالا عفونتی چیزیه

دستکاری که هی تحریک میشن دست بزنم ببینم بزرگتر شده یا نه آخه تجربه پارسال خیلی بد بود میترسم باز تکرار بشه

دستکاری که هی تحریک میشن دست بزنم ببینم بزرگتر شده یا نه آخه تجربه پارسال خیلی بد بود میترسم باز تکر ...

نباید دست کاریشون کنید تحریک میشن...در کل غدد لنفاوی حاوی یه سری گلبول سفیدن که با میکروب مبارزه میکنه ممکنه عفونتی چیزی باشه..پارسال ازمایش گلبول سفیدتون مشکل داشت؟

نه آزمایشام اصلا مشکل نداشت

اگه خدایی نکرده چیز بدی بود اونجا نشون میداد...به نظرم یه چیز بی خطری هست که تو بعضی افراد پیش میاد ..فقط دست کاریشون نکنید چون تحریک میشن..نگران نباشید

اگه خدایی نکرده چیز بدی بود اونجا نشون میداد...به نظرم یه چیز بی خطری هست که تو بعضی افراد پیش میاد ...

خب آخه دردش رو چیکار کنم خیلی درگیرم کرده الانم زیر چونم درد دارم و گردن و کتفم 😩

خب آخه دردش رو چیکار کنم خیلی درگیرم کرده الانم زیر چونم درد دارم و گردن و کتفم 😩

خوب طبیعیه به خاطر اعصاب اون ناحیه.. اگه غیر ازین مورد در مورد چیزی نگرانی یا استرسی دارین اونو برطرف کنید چون به نظرم روح و روان خیلی تاثیر میزاره رو جسم.. 

2706