1735
1707

سلام بچه ها من پارسال حدود یه ماه یه سمت گردنم اندازه گردو بادکرده بود و سفت بود که آخرش بستری شدم بیمارستان همه دکترهای عفونی شهرمونو رفتم غدد هم اومدم تهران هیچکس نفهمید از چیه الان دوروز بود شونم درد میکرد شدید انگار زخم باشه گوشتم از دیشب متوجه شدم باز گردنم داره سفت میشه الان حتی زیر چونم آرواره هام درد دارم خواهشا اگه تحربه ای دارین یا دکتر خوب میشناسید معرفی کنید تا بدتر نشدم 🙏😔

کافه خوندنی، جایزه نقدی برای مطالعه و پاسخ به سوالات، 

هر ماه یک جایزه ۱ میلیون تومانی، ۲ جایزه پانصد هزارتومانی و ۱۵ جایزه دیگر، برای ورود اینجا کلیک کنید

1718

عزیزم زنگ بزن به ۴۰۳۰ ازشون بپرس راهنماییت میکنن

دنیا🌎 همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ😉🤚 ای هیچ! برای هیچ، بر هیچ مپیچ☝️🚫 دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟🦄 مهر☀️🌻است و محبت💐 💖است و باقی همه هیچ🤚|مولانا|🌌
1760
1759

منم پاهام لنفشون مشکل داره مچ پای راستم تا روی پام ورم داره نه میتونم کفش درست حسابی بپوشم و نه شلوار و لباس کوتاه😓😭😭بدبختی اینه که مادر زادیه نمیدونم چه خاکی به سرم بریزم از خودم بدم‌ میاد

منم پاهام لنفشون مشکل داره مچ پای راستم تا روی پام ورم داره نه میتونم کفش درست حسابی بپوشم و نه شلوا ...

چرا بدت بیاد؟من نگران اینم که سرطان نباشه...وگرنه هر عیبی تو بدنو میشه یه جوری پوشوند و به کسیم هیچ مربوط نیست که من چمه و کجام مشکل داره...کسی که من و دوست داشته باشه عیب و نقصمو نمیبینه

منم ی سمت گردنم اینجوری شد هزار تا دکتر رفتم آزمایش دادم همشون گفتن هیچی نی 

آب نمک قرقره میکنم هر شب ورمش کم شده 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40