2703
2553
عنوان

بیاین توروخدا شوهرم ابرومو برد

| مشاهده متن کامل بحث + 965 بازدید | 59 پست
ای بابا بگو وقتی جنبه داری نخور ابروریزی کنی خیلی بده یکی بد از خوردن مشروبی چیزی بی ابرو بازی دربیا ...

از اولش کلاه سرم گذاستم از همه چی کلاه گذاستن سرم اگه میدونستم مشروبیه اگه میپوسیدمم نگاش نمیکردم

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی جون بدی کارشماهمینه که باکم خوردنش مشکل نداری.گلم باهمونم کنارنیا

از اولش گفت نمیخورم اصلا بعد دیدم شروع شد دعوامونم شروع سد دیدم فایده نداره بیخیال شدم بازم فایده نداشت

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
باهاش اتمام حجت کن

ای خدایا کاش من میمردم واینجوری ابرومو نمیبرد

2456

بگو اونجا همه داشتن بهت میخندیدن و میگفتن دیدی فلانی انگار ندید بدید ها تا خرخره خورده و مست کرده بعد بگو چرا خودت رو سبک میکنی ارزش داره واسه یه ساعت حال خوش تا یه عمر مردم مسخرت کنن و دست بگیرن واست

بعد هم بگو جلوی همه پیشنهاد های زشت بهم دادی واقعا غیرتت اجازه میده که همچین چیزی رو جلوی اون همه غریبه بهم بگی؟

در آخر هم بگو من فقط واسه خودت میگم تو شوهر منی آبروی تو آبروی منم هس 

ببین این حرفا رو با دعوا نگو خیلی منطقی بگو بهش اگه دیدی فاز دعوا برداشت که ادامه نده و قهر کن ولی اگه منطقی جواب داد و معذرت خواهی کرد قهر نکن فقط یکم سرسنگین باش باهاش

ازالان بگم وقتی پیرشدی برگشتی پشت سرت ونگاه کردی دیدی دخترت فاسدوپسرت معتادشدبدون بخاطراین کثافت کار ...

مغز فاسد شما از همه چیز خطرناکتره

بعضی اوقات احساس میکنی داری به بن بست میرسی اگه خودتو باور داشته باشی نیاز به برگشتن نداری..دیوار رو میشکنی!

خانوم یکم به مسئله راحت تر نگاه کن یا خودتم باهاش بخور یا بگو کم بخوره یکم یا راحت باش بذار کارشو بکنه باهاش هم مسیر شو مستی خجالت نداره خوب مسته خواسته باهات شوخی کنه با زنای دیگه نکرده که به والله این کلمه. آبرو. زندگی هشتاد درصد ایرانی هارو نابود کرده جای محدود کردن همسراتون باهاش هم مسیر بشین و کنترلش کنین

2714

🤔 از نظرم مطابق با شخصیت شوهرتون باهاش رفتار کنید..

یعنی مثلا بهش برنخوره که داره کوفتم میکنه و اصل خوب کردم و غیره..

یه جوری با ناز و عشوه و منطق بهشون بگید که خودش بیاد ناز بکشه دیگه بگیرین منظورمو😂😂

❤💕❤💕❤

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
خانوم یکم به مسئله راحت تر نگاه کن یا خودتم باهاش بخور یا بگو کم بخوره یکم یا راحت باش بذار کارشو بک ...

دقيقا كاريه كه من تو اين چند سال كردم الان باهم رفيقيم پايه همه كاري هستيم مشكلي هم نداره

انشاالله خدا شما رو صحیح و سالم تو بغلم بزاره خدایا شکرت ازت ممنونم که منو به ارزوم رسوندی🙏🏻🌹

از نظرم اگر فیلمی از این اتفاق دارین هم نشونش بدین😎😆

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
ازالان بگم وقتی پیرشدی برگشتی پشت سرت ونگاه کردی دیدی دخترت فاسدوپسرت معتادشدبدون بخاطراین کثافت کار ...

😳😳😳😳

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
دقيقا كاريه كه من تو اين چند سال كردم الان باهم رفيقيم پايه همه كاري هستيم مشكلي هم نداره

آفرین متاسفانه اکثر خانوما جای این راه عقلانی شاخ و شونه میکشن برا همسرشون و مرد هم از سر لج برعکس عمل میکنه. احسنت بر شما و خوش به سعادت همسر شما

آفرین متاسفانه اکثر خانوما جای این راه عقلانی شاخ و شونه میکشن برا همسرشون و مرد هم از سر لج برعکس ع ...

والا همه دوستاش تعجب ميكنن ميگن خانمت چيزي نميگه با ما مياي بيرون يا ميري باغ براشون غير عاديه در مقابلش منم با دوستام بيرون ميرم مسافرت مجردي ميريم ولي خيليا براشون جا نيافتاده😅

انشاالله خدا شما رو صحیح و سالم تو بغلم بزاره خدایا شکرت ازت ممنونم که منو به ارزوم رسوندی🙏🏻🌹
2706