2733
2734
عنوان

بیاین توروخدا شوهرم ابرومو برد

| مشاهده متن کامل بحث + 969 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهاش سنگین باش دعوا نکن بذار خودش بگه چی شد بعد تو شروع کن

اون یادش میره دیگه صبح

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
نمیدونم باهاش حرف بزن بگو کارت زشته و من خوشم نمیادو

هرکاری میکنم فایدهنداره فقط خودمو خسته میکنم

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
2731

استارتر وقتی که شوهرت هوش و حواسش اومد سرجاش بهش بگو تواون حال که بودی(میبخشی البته) بهت فحش ناموسی داده و...پیازداغشم زیاد کن.غیرتیش کن شاید دست برداشت

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
اگه كم بخوره كه مشكلي پيش نياد عيبي نداره فكر كنم

کم که من مشکلی تدارم باهاش میاد تا خرخرع میخوره که دیگه نمیتونه حرف بزنه

2738
پس ببین اینحوری شروع کن که مثلا خودت رو سبک کردی مسخره ی خاص و عام شدی شخصیتت رو زیر سوال بردی

خب میشه بیشتر توضیح بدی واقعا بهش نیاز دارم

کم که من مشکلی تدارم باهاش میاد تا خرخرع میخوره که دیگه نمیتونه حرف بزنه

اها اينجوري منم بدم مياد

انشاالله خدا شما رو صحیح و سالم تو بغلم بزاره خدایا شکرت ازت ممنونم که منو به ارزوم رسوندی🙏🏻🌹
استارتر وقتی که شوهرت هوش و حواسش اومد سرجاش بهش بگو تواون حال که بودی(میبخشی البته) بهت فحش ناموسی ...

ای خدایا امشب فقط خاستم بشینم و گریه کنم دعا میکردم هرچه زودتر تموم سه

2706