2726
اگه باهاشازدواج کنی تا اخر عمر در عذابی

مامان میگه برو تو خیلی بهتر از پسرمی ولی چیکار کنم دلم گیر کرده

تیکرم واسه رسیدن به آرزومه اگه دوست داشتین صلوات برام بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دارم فکر میکنم همه اون کسایی ک میخواستن ازدواج کنن 

دو دل بودن و حس میکردن آمادگی زندگیه دو نفره رو ندارن 

یا من خاااااک تو سر اینطوریم😩😩😩

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔
دارم فکر میکنم همه اون کسایی ک میخواستن ازدواج کنن  دو دل بودن و حس میکردن آمادگی زندگیه دو نف ...

ازدواج سنتی اره فک کنم همه دودلن قبل عقد

اطرافیانم ک اینو میگن

اگه قرار بود اولین ها بهترین باشن، الان ساندیس بهترین بود 😁
ازدواج سنتی اره فک کنم همه دودلن قبل عقد اطرافیانم ک اینو میگن

آره سنتیه

واقعا همه اینطور بودن؟؟؟

واااای کمی امیدوار تر شدم

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔
ازدواج سنتی اره فک کنم همه دودلن قبل عقد اطرافیانم ک اینو میگن

حالا قبل از اینکه خاستگار بیاد خودمو کشتم از بس گریه کردم گفتم خدایا خسته شدم از مجردی حالا ک خاستگار اومده اینطور شدم نمیدونم فازم چیه😧😥

آره سنتیه واقعا همه اینطور بودن؟؟؟ واااای کمی امیدوار تر شدم

اره 

خواهرزاده ام عروس شد میگفت انقد استرس داشتم 

ولی بعد عقد اوکی شده بود

البته عزیرم اگ عقلت میگه خوبه این دودلی رو نادیده بگیر اگه خدایی نکرده عقلت هشدار میده بیشتر فکر کن

حالا قبل از اینکه خاستگار بیاد خودمو کشتم از بس گریه کردم گفتم خدایا خسته شدم از مجردی حالا ک خاستگا ...

چندسالته؟

دعایی چیزی خوندی اومدن؟

منم یه منتظرم😂😂

دارم فکر میکنم همه اون کسایی ک میخواستن ازدواج کنن  دو دل بودن و حس میکردن آمادگی زندگیه دو نف ...

همه همینن اما بیشتر دقت کنی هم راه دوری نمیره

💗ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 💗
2706