2733
2734

بچه ها تو حال خوابیدم با اجیم اجیم خوابه از دیوار و یخچال و تلویزیون اینا هی صدا میده من هی میترسم 😰😰😰😭😭😭خیلی ترسو هستم چیکار کنم 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من زرده تخم مرغ میزنم با حنای بی رنگ  تو روغن نارگیلم بمال ب کف سرت  رزماری هم خوبه

آهان عزیزم ممنون چشم 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
من پنبه ریز رو ترجیح میدم مدلای نازکش خیلی عالیه ولی قیمتا بالا رفته ضمن اینکه مثل قبل به جذب بالا ا ...

نمیدونم من پنبه ریزو هیچوقت دوس نداشتم

جدیداشو نمیدونم ولی اون آبی و صورتی قدیمیاش که خیلی کلفت بود

حالا یکی از همین بیتا رو بخر خوب نبود نخر دیگه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2731
نمیدونم من پنبه ریزو هیچوقت دوس نداشتم جدیداشو نمیدونم ولی اون آبی و صورتی قدیمیاش که خیلی کلفت بود ...

آخه یه کد تخفیف ۳۰هزار تومنی برا بالای صد داشتم گفتم زیاد بخرم کدم بزنم ارزون تر شه راستی اگر شما هم بخواین کدشو بدم

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2738

فکروخیال نمیزاره بخابم عصبیم 

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
هخوندم عزیزم چقدر سرده این پسره چی شد رابطتون

دوقطبی عه یه روز جونشم میده واسم ی روز انگار منو نمیشناسه کلا نمیدونم چیکار گنم خیلی هم همو دوس داریم

تیکرم واسه رسیدن به آرزومه اگه دوست داشتین صلوات برام بفرستین

حس میکنم اینجایی که وایسادم حق من نیست جای من نیست مدتیه حالم اصلا خوب نیست با پدر مادرمم حرف نمیزنم یه زنگم نمیزنم اخه همش تقصیر اونا بود نمیدونم کاش امشب بخابم دیگه بیدار نشم فقط کارم گریه شده نه امیدی نه انگیزه ای 

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
2706