2410
2553
عنوان

لطفا بگین چیكاركنم خیلی حساسم

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 46 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چطور به خودتون اجازه میدین با همچین موجودات بی سر و پایی مراوده داشته باشید؟؟؟؟!!!!

شماها غرور و عزت نفس ندارید؟؟!!!

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

دختر تو خیلی بچه ای و اونم بچه توروخدا هوس و وابستگی را پای عشق نزارید عشق پاک و مقدسه و و وابستگی زجری برای فرد 

از من به تو نصیحت اینو ول کن این به درد نمیخوره که از همین الان کنترل کنی وای به حال بعدش 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
2720

عزیزم یکم عقلتو به کار بگیر آخه چقدر ساده ای ....به نظرت این آقا برات شوهر میشه 😕فقط با احساساتت داره بازی میشه چند سال دیگه حسرت میخوری که چرا این روزای عمرت با همچین آدمی به فنا دادی

چطور تاپیك دوم شمارو بخونم؟ بلد نیستم میشه راهنمایی كنی

بزن رو اسمم

اون تاپیک که نوشتم خواهرانه کمکم کنیدو بخون عزیزم 

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
😭😭زندگیم بهم ریخته بخدا وضعیتم جوریه ن شب میتونم عین آدم بخابم ن روز ب زندگیم درسم برسم فقط فكر ذه ...

عزیزم ببین داری وقتتو تلف میکنی من نمیخام امید الکی بدم میخام واقعیتارو برات روشن کنم

نمیدونم چندسالته اما برو‌دنبال هدفت یجا میرسه ک میبینی همه ب یحایی رسیدن جز تو تو عمرتو گذاشتی رو این پسره

خوی میدونی تهش هیچی نیس اما قلبت ممیتونه قبول کنه

پس با مغزت برو جلو تمومش کن و ب زندکیت برس نکران نباش دوسش داری یا هرچی فراموش میشه منتظر عشق‌واقعی باش تا بیاد خاستگاریت فلن رو اهدافت تمرکز کن 

ابکیم خودتو درگیر این چیزای مسخره نکن...

عکاس کرمان    _mhdyekazemi پیج اینستا جهت هماهنگی

موندم واقعا چی بگم 

کودوم شهر زندگی میکنی؟ 

یکم از اوضاع طلاق و اینا خبر داری؟ 

خیلی راحت میگی قصدش ازدواجه نکنه یوقت میخای باهاش ازدواج کنی ؟

چطور ممکنه وقتی با توعه بهت خیانت کنه یا اصن اجازه ی ارتباط با دختر رو داشته باشه؟ 

من نمیگم مشکل از توعه ها چون تو اتفاقا خیلی به جا حساسی من خودمم هم سنه توام

واقعا دوست ندارم ببینم دستی دستی داره با احساس هم نوع خودم بازی میشه 

بیخیالش شو من واقعا درک نمیکنم چطوری با این اوضاع دوسش داری 

😰😰😰

پرستارم از نوع مهربون😍💉💊  در حال خوندن زبان آمریکایی هستم  😉😉       و معتقدم  👈برای کسی ک میفهمد توضیحی لازم نیست و برای کسی ک نمیفهمد هر توضیح اضافه است✔
2714
بخدا این ازوناییه ک بعدا خیانت میکنه حالا از من گفتن بود بعدا پشیمون میشی

والا خودمم اعتمادی ندارم بهش.پارسال بهم خیانت كرد كن ولش كردم رفتم تا شش ماه نبوودم هرروز بهم پیام میدادمیگفت میخامت غلط كردم منو ببخش خلاصه بعد شش ماه بخشیدمش بازی كلش نصب كردم دیدم توگروه كلشش اون زنه هست گفتم اینو اخراج كن نكرد خودم اخزاجش كردم باهام دعوا كرد هردفه اخراج كردم دوست پسرم دوباره اوردش دیگ فهمیدم درنبود من این زنه مخشو زده زنه هم متاهل بود.میخاستم بزارم برم اما گفتم نمیزارم بااین زنه هم خوش باشه هركاری میتونستم كردم تا از زنه دورش كنم نشد رفتم از گروهش و كلا دوهفته هرچی پی ام میداد ج نمیدادم تا خودش زنه رو اخراج كرد الان وضعینم ی جوریه كه امروز رفتم حموم با موهای خیس اومدم رفتم توبازی كلش ببینم چی گفته انقد حساس شدم بااین حساسیتام هم خودم اذیت میشم هم اون 

چیكاركنم ازش دل بكنم ی روز نباشه حالم داغونه😔

درکت میکنم ولی هر روز که بگذره بیشتر بهش وابسته میشی کات کن و خودتو با درس و چیزای دیگه مشغول کن کم کم به نبودش عادت میکنی

عزیزم ببین داری وقتتو تلف میکنی من نمیخام امید الکی بدم میخام واقعیتارو برات روشن کنم نمیدونم چندسا ...

18سالمه .اونم 23 خیلی سعی كردم فراموش كنم حتی سه ماه باهاش صحبت نكردم ولی باز باختم خودمو😔

خوندم اجی 😔امیدوارم مشكلت حل شه عزیزدلم 

من تو مشکل افتادم دارم سعی میکنم خودمو نجات بدم....خواسم تو بخونی ک بدونی اشتباه دیگری رو تکرار نکنی با وجود اینکه من نمیدونسم ولی تو میدونی 

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
موندم واقعا چی بگم  کودوم شهر زندگی میکنی؟  یکم از اوضاع طلاق و اینا خبر داری؟  ...

]

والا خودمم اعتمادی ندارم بهش.پارسال بهم خیانت كرد كن ولش كردم رفتم تا شش ماه نبوودم هرروز بهم پیام میدادمیگفت میخامت غلط كردم منو ببخش خلاصه بعد شش ماه بخشیدمش بازی كلش نصب كردم دیدم توگروه كلشش اون زنه هست گفتم اینو اخراج كن نكرد خودم اخزاجش كردم باهام دعوا كرد هردفه اخراج كردم دوست پسرم دوباره اوردش دیگ فهمیدم درنبود من این زنه مخشو زده زنه هم متاهل بود.میخاستم بزارم برم اما گفتم نمیزارم بااین زنه هم خوش باشه هركاری میتونستم كردم تا از زنه دورش كنم نشد رفتم از گروهش و كلا دوهفته هرچی پی ام میداد ج نمیدادم تا خودش زنه رو اخراج كرد الان وضعینم ی جوریه كه امروز رفتم حموم با موهای خیس اومدم رفتم توبازی كلش ببینم چی گفته انقد حساس شدم بااین حساسیتام هم خودم اذیت میشم هم اون 

2706