2726
عنوان

لطفا بگین چیكاركنم خیلی حساسم

343 بازدید | 46 پست

سلام .دختری 18ساله هستم سه ساله با یه اقا پسر 23ساله توی مجازی آشنا شدم و عاشقش شدم خیلی دوسش دارم میگه قصدش ازدواجه ولی من زیاد پافشاری نمیكنم برای ازدواج چون هم سنم كمه هم اون شهر دیگه ای هست ولی خیلی دوسش دارم بدون اون واقعا زندگیم خیلی سخته.اونم همینطور منو دوسداره.تقریبا یك سال پیش با یه زن متاهل بهم خیانت كرد ولش كردم اما اون منو ول نكرد6ماه هرروز میومد معذرت میخاست توی تلگرامم یه گروه داره و همین زن متاهل اونجا بود كه باهاش دوست شده بود .خلاصه اینقد اومد عذرخاهی كرد و گف غلط كردم من بخشیدمش تلگرامم نصب كردم رفتم گروهش دیدم همون زن متاهل هستش و هركاری كردم اخراجش نمیكرد كلی درد سر بعد پنج ماه عذاب تونستم این زنه رو ازش دور كنم حالا سرقضیه همین زنه با یه دختر چت كنه توگروهش یا یكیو مدیر گروهش كنه دعوامون میشه خیلی حساس شدم این حساسیتمم حس میكنم باعث میشه از چشمش بیوفتم بگین چیكاركنم تروخدا.چن روز پیش داشتیم بازی میكرذیم كلش اف كلنز یكی از دخترا گروهش بازی برد بهش گفت ماشالا افرین انقد بدم اومد كلی دعوامون شد از سر این حرفش.هرچند خود دوست پسرمم كم مقصر نیس توی این حساس بودنمم با دخترای دیگ گرم میگیره یا مدیر گروهش میكنتشون یا حرف میزنه  من خیلی رو این كاراش اذیت میشم و دعوا داریم تقریبا هرروز  .شرمنده زیاد شد مجبور بودم بگم چون واقعا نمیدونستم از كی میشورت بگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوست پسرت درس و دانشگاه نداره؟

تواین كروناهم تعطیلیه كلا تومجازیه بخدا دم به دیقه میرم كلش ببینم با كی چت كرده چی میگه انقد حساس شدما .امروز رفتم حموم یه ربعه دراومدم با موهای خیس رفتم توبازی كلش اف كلنز ببینم فقط دوست پسرم توببازی كلش چیا گفته .اخه بیشتر وقتش توكلش هست

عزیزم قبل هر تصمیمی یک سر به تاپیک دوم من بزن بعد خوندش دوست داشتی با این اقا ادامه بده❤

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*

اصلا قابل اعتماد نیست.بیخیالش شو

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
عزیزم ب پسری ک الا داره اینکارارو میکنه چطوری میتونی اعتماد کنی؟

😭😭زندگیم بهم ریخته بخدا وضعیتم جوریه ن شب میتونم عین آدم بخابم ن روز ب زندگیم درسم برسم فقط فكر ذهنم اینه برم بازی كلش ببینم دوست پسرم با دخترا چت كرده یان اگه چت كرده چی گفته همش میترسم باز بره اون زن متاهل رو بیاره توگروه كلشش 

لطفا بیخیال  

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
2706