2733
2734

عقد بودیم.شوهرم گفت به عنوان کار دوم میخوام برم تو شرکت یکی آشناها.کارشون سیستم بستن و نت و اینجور چیزا بود.طبقه دوم یه ساختمون تجاری.حالا همیشم اونجا یه منشی بود و خوده اون طرف جای دیگه جز تو شرکت.با اکراه گفتم باشه.تا شبش کنارهم خواب بودیم و میدونستم صبحش میخواد بره اونجا صبح که بیدارشدم چشانو باز کردم دیدم نیست هزار و یه فکر اومد تو سرم که آیا کجاست داره چیکار میکنه با منشیه چی میگه نکنه داده میکن....ش🤣🤣🤣🤣🤣🤣خلاصه پاشدم دست و صورت نشسته مث وحشیا رفتم سمت شرکت درو با شتاب باز کردم انگار میخوام دزد بگیرم🤣دیدم بامنشیه دارن کیس میبندن با اخم گفتم بیا تو این اتاق کارت دارم اومد با دعوا و جدی و اخم و تخم گفتم تو توی این جن...ده خونه چی میخوای جمع کن بریم....اون بیچارم از ترس اینکه صدامو بیشتر نبرم بالا جمع کرد دنبالم اومد🤣🤣🤣🤣🤣روز اول و آخرش بود رفت اونجا کاربنده خدا🤣🤣🤣🤣

خدایا بابت همه چیز شکرت🤲🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😂😂😂😂😂😂

چه خنده دار 

خیلی بامزه بود

پرستارم از نوع مهربون😍💉💊  در حال خوندن زبان آمریکایی هستم  😉😉       و معتقدم  👈برای کسی ک میفهمد توضیحی لازم نیست و برای کسی ک نمیفهمد هر توضیح اضافه است✔
حالامنشیه چی بود یکی ازین دخترمنگلا با عینک ته استکانی🤣🤣🤣🤣

دروغ؟😂😂👌👌👌

پرستارم از نوع مهربون😍💉💊  در حال خوندن زبان آمریکایی هستم  😉😉       و معتقدم  👈برای کسی ک میفهمد توضیحی لازم نیست و برای کسی ک نمیفهمد هر توضیح اضافه است✔
2738
اصن یادم میوفته هم خندم میگیره هم خجالت میکشم🤣🤣🤣

منشیه چیکار میکرد😂😂😂😂😂

هنگ بود؟

ی حالی شدم....

درست نیست این رفتار و این طرز صحبت کردن....

دختره منگل و عینک ته استکانی!؟!؟

جالب نبود

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
اون اسکل اصن هیچ عکس العملی نشون نداد خنثی بود🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂

2706