1735
1707

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

جاری خواهرم اره

اتفاقا جالب بود 

ادمایی که میگن اونایی که این کارارو میکنن عقب مونده هستن بنظرم خودش عفب موندست

برای من که میدیدم جالب بود

خدایا هیچ خانواده ای رو بی آبرو ............... هیچ پدرومادری رو سرافکنده نکن
مگه كسايى كه مذهبى هستن عروسيشون جدا نيست؟ حجاب ديگه چرا؟

خب شاید عروس مذهبی باشه و طرف داماد نباشن بعدم کلا بعصی منطق مختلط برگزار میشه به مذهبی بودن و غیر مذهبی بودن هم ارتباطی نداره

این پنجمین کاربریمه 😅😅 به خاطر کرونا و بنزین و... کابری هام تعلیق شد
1760
کسی که عاشقشم میگه حجاب کن میگه ارایش کن موهاتو مدل بده اما شنلتو در نیار 

جداس؟

اگه جداس چه اشکالی داره خب

منطقی حرف بزن باهاش

اگرم جدا نیس و مختلطه به نطرم اینکه ارایش کنی موهاتو مدل بدی ولی شنل در نیاری هم به خواسته اون احترام گذاشتی هم خوبه در کل

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ندیدم خودم، ولی قاعدتا باید باشه💕

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
1759

[QUOTE=139419527]مذهبیه خیلیم به دین و نماز اعتقاد داره رو پوشش حساسه منم عاشقش شدم بهم عشق میورزه ولی دوست داره حجاب ...[/QUOTE

اگه شما مذهبی نیستی بعدا مشکل بوجود میاد

عجب حلوای قندم من   😍😍😍                                      عجب ماه بلندم من😍😍😍
1651