1735
1768

الان ناهار؟

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               

خانومهای خوشگل و با سلیقه 

اگه دنبال یه کلنیک خوب واسه کاشت ابرو میگردین 

بیاین اینجا

1718

منم گشنم نیست ولی معدم میسوزه و درد گرفته البته مشکل معده دارم برای همین مجبورم یه سیب بخورم وگرنه امونمو بریده 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. تجربه م درباره رفلاکس را تاپیک کردم دوستان عزیزم.انشالله که خداوند تمامی بیماران را شفا دهد.
1760
منم گشنم نیست ولی معدم میسوزه و درد گرفته البته مشکل معده دارم برای همین مجبورم یه سیب بخورم وگرنه ا ...

ناهارم نمیدونم 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. تجربه م درباره رفلاکس را تاپیک کردم دوستان عزیزم.انشالله که خداوند تمامی بیماران را شفا دهد.
گشنمه خب🙁 چی میخواین درست کنین؟ 

من دارم غش میکنم 

کوفتم ندارم برم بخورم

تو زندگی حسرت سه چیز رو نداشته باشید✋ زیبایی جذابیت تیپ من که همشو دارم  به کجا رسیدم مگه؟؟😎😎 بخدا هیچی توش نیست💕💕😂😂😂😂😂💕💕تیکر تولدمه باردار نیستم تا الان که لیاقت مادر شدن رو نداشتم برای مادرشدنم اگر دوست داشتی لطف کن یه صلوات مهمونم کن😘😘
1665
تو یه تاپیک در مورد موز حرف میزدن منم گشنم شد یدونه خوردم  الان تو اینستاعکس پیتزا دیدم دلم خی ...

منم میخوام😞

جدا از حال موادش و دارین؟ 

خمیر سوسیس کالباس..... 

گشنمه خب🙁 چی میخواین درست کنین؟ 

معلوم نیست

میخوای بیای خونمون؟😆

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               

منم گشنمه الان میخوام برم برنج و مرغ بخورم 

یکی‌ میگفت دخترای تورک خیلی خوشگلن ولی حیف  لهجه دارن، با افتخار میگم من یه دختر تورکم، خیلی خوشحالم که به جز فارسی، به زبان دیگه ای هم تسلط دارم... خدمت ایشونم عارضم که: "تورک قیزی نان ایاق اولماخ هر کسه نصیب اولماز"😉😺😺😺                                   یاشاسین تورک ✌                                          عشقم👈❤امام علی (ع)❤👉                                          🍃 یا رفیق من لا رفیق له 🍃
1651