2410
2553
عنوان

دخترم 8 سالشه قد نمیکشه کمکم کنییید😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3116 بازدید | 189 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

صحیح خو چجوری شما زیاد توضیح ندادین ؟میشه واضح تر بگین لطفا نرم چند ماه انجام بدم آخرش اشتباه وبی نت ...

خب عزیزم جوری باشه که بتونی حتی الامکان بزنی وسط کف پاها پاها ترجیحا جفت بسته باشن به یه جایی دوتا انگشت شصت هم بهمدیگه بسته بشن تا کف پا کاملا دراختیارت باشن مثل فلک واقعی😊

2720
منم همینو تا بزرگ شدم میشنیدم ولی دکتر گفت 15 سالگی بیارینش 

دختر من الان ۱۹ ماهشه ولی یه بار از دکترش پرسیدم گفتش اگر تا ۹ سالگی قد نکشه اونموقع باید بریم سراغ هورمانای رشد به نظرم ۱۵ سال خیلی دیره

2714
ممنون گلم 

میشه بگی قد پنج سالگیش چند بود 

دخترمنم بهداشت گفت قدش کوتاه اس ولی توجه نکردم 

یعنی شوهرم گفت وللللللللللللش 

تغذیه شم افتضاح 

لبنیات هیچی نمیخوره 

ممنون میشم جواب بدی خیلی نگرانم

😪😪😪😪😪😪😪😪😢😢😢

میشه بگی قد پنج سالگیش چند بود  دخترمنم بهداشت گفت قدش کوتاه اس ولی توجه نکردم  یعنی شوه ...

اشتباه منو نکن بزور هم که شده لبنیات بهش بده گوشت ماهی مرغ بزار بخوره من دخترم نخورد گفتن بزرگ میشه خودش میخوزه 8 سال شد لب نزد تا دکترش گفت مجبورش کن بالا بیاره هم باید بخوره 😭

میشه بگی قد پنج سالگیش چند بود  دخترمنم بهداشت گفت قدش کوتاه اس ولی توجه نکردم  یعنی شوه ...

بهداشت هیچوقت بهم نگفت قرش کوتاه تا دوسالگی میبردمش قد بلند بود بخاطر شیر خودم چون همه چی میخوردم تا قطعش کردم خودش هم هیچی نخورد فقط سیب زمینی چیپس وآب خورش قیمه با کمی برنج همین غذاش بود

2706