2726
عنوان

دخترم 8 سالشه قد نمیکشه کمکم کنییید😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3178 بازدید | 189 پست
ببین من خودم قدم کوتاه بود دائماااااا ششیر میخوردمو از بارفیکس اویزون بودم.یهو تو یه سال 8 سانت قد ک ...

مشکل دخترم شیر رو نمیتونه بخوره الان یک ماه دارم بزور بهش میدم هی میخواد بالا بیاره ولی یک لیوان قبل از خواب بهش میدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بردمش گلم گفتن هیچ مشکلی نداره البته دکتری که یک ساله منتظرشم بخاطر کرونا نیومد اون گفت سه سال از رش ...

فعلا این کاری که بهت گفتمو انجام بده بعد حتما ببرش دکتر و پیگیر باش

مشکل دخترم شیر رو نمیتونه بخوره الان یک ماه دارم بزور بهش میدم هی میخواد بالا بیاره ولی یک لیوان قبل ...

یجوری بترسونش بگو همین قدی میمونی اگه نخوری به مرور زیادش کن بکن دولیوان بعد بیشتر کن 

2728
عزیزم خدا حفظ کنه گلدخترتو اخرین بار۱۲۳بود تا همین دوسه ماه پیش۱۲۰بودا😁

عالیه پس 😍خدا حفطش کنه بگم ماشالله چشم نخوره امتحانش ضرر نداره با اینکه تا الان یکبار سرش داد نزدم الان باید فلکش کنم 😢ولی خودش دختر قوی وراضی میشه خیلی آهسته البته میزنم😅😅

یجوری بترسونش بگو همین قدی میمونی اگه نخوری به مرور زیادش کن بکن دولیوان بعد بیشتر کن 

آره باید بیشترش کنم باور میکنی وقتی پیش بچه فامیل که دو سه سال ازش کوچیکترن می ایسته وارش بلندترن اینقدر حرص میخورم افسرده گی گرفتم خودشم میگه مامان چرا من بزرگ نمیشم اینجا دیگه منو میسوزونه همه هم بچه هاشونو قد بلند میبینن وبا غرور تیکه می اندازن😢

عالیه پس 😍خدا حفطش کنه بگم ماشالله چشم نخوره امتحانش ضرر نداره با اینکه تا الان یکبار سرش داد نزدم ...

مرسی گلم فدات البته اگه بخوای انجام بدی باید کاملا صحیح انجام بشه تا تاثیرگذار باشه ها😁

آره باید بیشترش کنم باور میکنی وقتی پیش بچه فامیل که دو سه سال ازش کوچیکترن می ایسته وارش بلندترن ای ...

عزیزم طفلکی.حتما بهش رسیدگی کن تا سنش کمه میتونی کمکش کنی.ولی به تغذیش هیلی برس بفرستش بسکتبال براش حتما بارفیکس ببند کمکش کن بارفیکس بره.روزی چند ساعت اویزون بشه.من راهنمایی بودم هیچ کس از من کوتاه تر نبود تو مدرسه.این کارارو کردم حتی پریودم شده بودم خداروشکر قد کشیدم الان قدم نرماله.اصلا ولش نکن بهش رسیدگی کن حتما

مرسی گلم فدات البته اگه بخوای انجام بدی باید کاملا صحیح انجام بشه تا تاثیرگذار باشه ها😁

صحیح خو چجوری شما زیاد توضیح ندادین ؟میشه واضح تر بگین لطفا نرم چند ماه انجام بدم آخرش اشتباه وبی نتیجه زحمتت میشه گلم تونستی یتوضیح واضح وکامل برام بفرست

عزیزم طفلکی.حتما بهش رسیدگی کن تا سنش کمه میتونی کمکش کنی.ولی به تغذیش هیلی برس بفرستش بسکتبال براش ...

انشالله حتمن خیلی بهش میرسم فقط خداکنه کمی نتیجه ببینم تا امیدوار بشم وبیشتر رسیدگی کنم 😩

2706