2737
2734
عنوان

دخترم 8 سالشه قد نمیکشه کمکم کنییید😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3181 بازدید | 189 پست
واسه دخترم بسکتبال والیبال زود نیست؟

چرا زوده فکر کنم

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من بعد پریودم تازه قد کشیدم قبلش خیلی کوچولو بودم خیلیا 

خوشبحالت عزیزم انشالله دختر منم اینطور باشه ما تو کل طایفه مون از دو جهت قد کوتاه نداریم دخترم دیگه ریکورد رو زده کوتوله نشه فقط 😢

من بعد پریودم تازه قد کشیدم قبلش خیلی کوچولو بودم خیلیا 

خب شما جزو نوادرین چون اکثر دخترها تو ۱۱ تا ۱۲ سالگی پریود میشن و دیگه قدسون آنچنان رشدی هم نمیکنه که کوتاهیو جبران کنه

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
عزیزم همسن دختر بزرگ منه ماهم همین مشکلوداریم سعی کن اگه میتونی براش بسکتبال خونگی بگیری خیلی خوبه

من دخترم تا یک ماه پیش گیاه خوار بود نه لب به لبنیات زده ونه گوشت 

2738
پس چرا میگن بلوغ باعث میشه رشد قد قطع بشه

کند میشه ولی قطع نمیشه اگه رشد جهشیشو قبل پریود کرده باشه که چند سانت بیشتر قد نمیکشه ولی اگه رشد جهشیشو نکرده باشه و پریود بشه بعدش رشد میکنه دیدی بعضیا تو کلاسامون چقد قد بلند بودن اونا همونایین که رشد جهشیشون قبل پریود بوده

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
خب شما جزو نوادرین چون اکثر دخترها تو ۱۱ تا ۱۲ سالگی پریود میشن و دیگه قدسون آنچنان رشدی هم نمیکنه ک ...

وا نوادر چیه خیلیا اینطورین بستگی به ارث داره که کی پریود شی من ۱۶ سالگی شدم تازه بعدش قدم رشد کرد

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
چرااا؟ شاید این مورد هم بی تاثیر نبوده

همه میگن واسه همین رشد نکرده حالا یک ماه دارم بهش میدم کم کم حالش بهم میخوره بدش میومد الان خودشو مجبور میکنه تا بخوره

اخه خوهر زاده من مشکل هورمونی داشت با امپول هورمون تازه قدش ۱۶۰ شد ولی اینکه یه بار بزنی ال میشه و ب ...

خب شاید هر دکتری یه جور تجویز میکنه چون منم دیدم فقط یه بار میزنن برای چی دروغ بگم مگه قراره جایزه ببرم که دروغ بگم 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2706