1735
1707
عنوان

دخترم 8 سالشه قد نمیکشه کمکم کنییید😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1044 بازدید | 183 پست
عالیه پس 😍خدا حفطش کنه بگم ماشالله چشم نخوره امتحانش ضرر نداره با اینکه تا الان یکبار سرش داد نزدم ...

مرسی گلم فدات البته اگه بخوای انجام بدی باید کاملا صحیح انجام بشه تا تاثیرگذار باشه ها😁

آره باید بیشترش کنم باور میکنی وقتی پیش بچه فامیل که دو سه سال ازش کوچیکترن می ایسته وارش بلندترن ای ...

عزیزم طفلکی.حتما بهش رسیدگی کن تا سنش کمه میتونی کمکش کنی.ولی به تغذیش هیلی برس بفرستش بسکتبال براش حتما بارفیکس ببند کمکش کن بارفیکس بره.روزی چند ساعت اویزون بشه.من راهنمایی بودم هیچ کس از من کوتاه تر نبود تو مدرسه.این کارارو کردم حتی پریودم شده بودم خداروشکر قد کشیدم الان قدم نرماله.اصلا ولش نکن بهش رسیدگی کن حتما

مرسی گلم فدات البته اگه بخوای انجام بدی باید کاملا صحیح انجام بشه تا تاثیرگذار باشه ها😁

صحیح خو چجوری شما زیاد توضیح ندادین ؟میشه واضح تر بگین لطفا نرم چند ماه انجام بدم آخرش اشتباه وبی نتیجه زحمتت میشه گلم تونستی یتوضیح واضح وکامل برام بفرست

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

عزیزم طفلکی.حتما بهش رسیدگی کن تا سنش کمه میتونی کمکش کنی.ولی به تغذیش هیلی برس بفرستش بسکتبال براش ...

انشالله حتمن خیلی بهش میرسم فقط خداکنه کمی نتیجه ببینم تا امیدوار بشم وبیشتر رسیدگی کنم 😩

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718
اره الان۱۷۸قدمه بچگی تا قبل ازاینکه مامانم اینکارو بکنه ریزه میزه بودم

وای خدا قلبم راصیم 160 برسه دیگه اونقدر میترسم بال در بیارم 😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صحیح خو چجوری شما زیاد توضیح ندادین ؟میشه واضح تر بگین لطفا نرم چند ماه انجام بدم آخرش اشتباه وبی نت ...

خب عزیزم جوری باشه که بتونی حتی الامکان بزنی وسط کف پاها پاها ترجیحا جفت بسته باشن به یه جایی دوتا انگشت شصت هم بهمدیگه بسته بشن تا کف پا کاملا دراختیارت باشن مثل فلک واقعی😊

منم همینو تا بزرگ شدم میشنیدم ولی دکتر گفت 15 سالگی بیارینش 

دختر من الان ۱۹ ماهشه ولی یه بار از دکترش پرسیدم گفتش اگر تا ۹ سالگی قد نکشه اونموقع باید بریم سراغ هورمانای رشد به نظرم ۱۵ سال خیلی دیره

1760
دختر من الان ۱۹ ماهشه ولی یه بار از دکترش پرسیدم گفتش اگر تا ۹ سالگی قد نکشه اونموقع باید بریم سراغ ...

نمیدونم دکتر چرا گفت 15 سالگی منم میترسم تا اونموقع  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب عزیزم جوری باشه که بتونی حتی الامکان بزنی وسط کف پاها پاها ترجیحا جفت بسته باشن به یه جایی دوتا ا ...

ممنون گلم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1759
یه دکتر دیگه ببرش البته بعضی از بچه ها یهو قد میکشن

خداکنه یهو قد بکشه ممنون گلم انشالله میبرمش پیش یکی دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون گلم 

میشه بگی قد پنج سالگیش چند بود 

دخترمنم بهداشت گفت قدش کوتاه اس ولی توجه نکردم 

یعنی شوهرم گفت وللللللللللللش 

تغذیه شم افتضاح 

لبنیات هیچی نمیخوره 

ممنون میشم جواب بدی خیلی نگرانم

😪😪😪😪😪😪😪😪😢😢😢

میشه بگی قد پنج سالگیش چند بود  دخترمنم بهداشت گفت قدش کوتاه اس ولی توجه نکردم  یعنی شوه ...

اشتباه منو نکن بزور هم که شده لبنیات بهش بده گوشت ماهی مرغ بزار بخوره من دخترم نخورد گفتن بزرگ میشه خودش میخوزه 8 سال شد لب نزد تا دکترش گفت مجبورش کن بالا بیاره هم باید بخوره 😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه بگی قد پنج سالگیش چند بود  دخترمنم بهداشت گفت قدش کوتاه اس ولی توجه نکردم  یعنی شوه ...

بهداشت هیچوقت بهم نگفت قرش کوتاه تا دوسالگی میبردمش قد بلند بود بخاطر شیر خودم چون همه چی میخوردم تا قطعش کردم خودش هم هیچی نخورد فقط سیب زمینی چیپس وآب خورش قیمه با کمی برنج همین غذاش بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1651