2737
2734
عنوان

پرسش و پاسخ

534 بازدید | 32 پست

درود

هنرمندان و هنردوستان محترم

روزهای جمعه و دوشنبه هر هفته

ساعت 23 تا 23:30

جلسه پرسش و پاسخ در مورد موسیقی خواهم داشت.

عناوین جلسه شامل :

1.نقش موسیقی در رشد مغزی و ذهنی کودک

2.بهترین سن برای شروع یادگیری موسیقی

3.انتخاب ساز

4.شیوه آموزش موسیقی

5.نقش تئوری (تئُری ) موسیقی در فرایند فراگیری نوازندگی

6.هارمونی (هارمُنی ) ,سلفژ

7.آمادگی و منابع کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد موسیقی

8.چگونه از موسیقی لذت ببریم

🔴به دوستان خود که شخصا به فراگیری موسیقی مشغولند یا فرزندانی مرتبط با آموزش موسیقی دارند اطلاع دهید

♬ کارشناس ارشد آهنگسازی و نوازنده پیانو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درود بله مبتوانید سوالاتُ از قبل مطرح کنید تا در ساعات ذکر شده پاسخ داده بشه و یا در همان ساعات مرق ...

من الان سوالمو میشه بپرسم؟؟

بی تو، بی فایده و بی هیجان است جهان🌍😖             مثل یک پنجره ک منظره اش دیوار است🖼🧱
2731
بفرمایبد

خواهرزاده ی من سه  سالو نیمشه و خییییلی علاقه داره ب موسیقی ولی فک میکنیم از الان خیلی زوده بفرسیمش کلاس و یه چیز دیگه هم این ک تا میفهمه یه چیزی جنبه ی آموزشی داره زده میشه و مقاومت میکنه در برابر یادگیری..ولی مثلا یه فیلم میبینه ک یه نفر گیتار گرفته دستش با دقت نگاه میکنه بعدش میبینیم دقیقا با همون حالت گیتارشو میگره دستش و میخواد اداشو در بیاره

بی تو، بی فایده و بی هیجان است جهان🌍😖             مثل یک پنجره ک منظره اش دیوار است🖼🧱

من خودم دارم کلاس میرم و ترم نه هستم و دیگه الان خیلی پیشرفته شده ولی اشکالی نداره ب نظرتون با خودم ببرمش کلاسارو؟؟

2738
بله

واقف هستید که زبان ارتباط با کودک با زبان فرد بالغ متفاوت هست . این موضوع باعث میشه فارغ از مبحث خود موسیقی ,مسئله ارتباط کلامی با ایشون مطرح بشه

و چون سن کمی دارند این موضوع بسیار سخت هست به خصوص که مطلب موسیقی هم اضافه بشه

نظر من این هست که کلاس های ارف ثبت نامشون کنید 

یا یک جلسه با خود شما سر کلاس ارف در مقطع ابتدایی این متد شرکت کنند

اگر تمایل نشون دادند همون کلاس ارف ادمه دار باشه تا انتخاب ساز 

من خیلی کلاس گیتار دوست دارم  اما نمیشه برم درس دارم و میخوام به هدفم برسم امیدوارم زودی برم ک ...

درود تناقضی با هم ندارند. حتا کمک به درس هم خواهد کرد اگر مدیریت زمان داشته باشید 

واقف هستید که زبان ارتباط با کودک با زبان فرد بالغ متفاوت هست . این موضوع باعث میشه فارغ از مبحث خود ...

اها ینی میشه از الان شروع کنیم؟؟

2706