2726

سه سآلش .صبح رفتم حیاط کار داشتم ی رب ..قبل اینکه برم شیر پاکتی بهش دادم خورد ..بعد ی رب ک اومدم دیدم بی حاله .و میخواد بغلم باشه ..بعد شروع کرد بالا آوردن .هر چی شیر خورده بود از دهنش و بینیش میریخت بیرون ...چند دقیقه ک گذشت آب بهش دادم .وقتی آب خورد باز آب خالی آورد بالا باز از بینی و دهنش ...بعد اون شربت آب لیمو بهش دادم .و ماست و برنج ....بعد شربت آب لیمو بیحالیش رفت ..بازی میکرد .و دیگه بالا نیورد 

شیشه الکلی نگاه کردم دستش بهش میرسید ..سرش بسته بود ..میترسم خورده باشه و باز بسته باشه ...حواسم نبود اون موقع بوی دهنش کنم ..اورژانس هم زدم گفت ببرش درمانگاه .دکتر زنگ زدم گفتن شربت آب لیمو بده .میگفت شاید ویروسی تو بدنش رفته .گفت اگه خوب نشد بیار آمپول بزنه .ولی بعد اون دو مرتبه بالا آوردن بهتر شد دیگه نبردمش دکتر ..ممکنه خورده باشه ؟

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمیتونم درک کنم چطور بچه رو میتونید تنها بذارید !اونم یک ربع!

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 
نه شاید شیر فاسد بوده

خدا کنه بخاطر شیر بوده باشه 

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 

یه ویروسم اومده بچه ها میگیرنش ،میزنه به دستگاه گوارش.اگه تب کرد همون ویروسه استفراغم داره.بعضیاهم اسهال هم میشن

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

عزیزم؛

فک کنم ویروس جدیده.

همین علائم تهوع استفراغ بدون اسهال و کمی تب داره؛ خود محدودشونده است؛ خوب میشه؛ بازم بالا آورد؛ ببر دکتر آمپول ضدتهوع بزنه؛ راحت تره.

شیر هم معده رو کلا تحریک می کنه؛ خصوصا معده خالی رو..

حضرتِ درمان بیا...!💛                                                اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرَج؛ آمین.
2706