2726
عنوان

دو دلم!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 34 پست
تو رو خدا برام دعا کنید از غروب تا حالا فکر و خیال دیونم کرده همش دعا میکنیم خریداری ک امروز اومد خو ...

حالا شاید اونم بخواد بدش کرایه خونه رو و خودش نخواد بشینه تووش

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توو یه تایپیک دیگه گفتم من خودم یه واحد دارم دادیمش رهن.سالشون مردادِ بحدی ناراحتم براشون که نگو.ناراحتم که الان زنش خیلی استرس داره.خودم تجربش رو دارم آخه‌.کلی به شوهرم گفتم تا میتونی کم اضافه کن.اصلا رو پولش حساب نکن.همسن و سال خودمونن پسرشم دقیقا همسن پسر خودمم.خیلی حس و حال بدیه نزدیک سال که میشه.همش اضطراب و دلشوره داری که صاحبخونه چه تصمیمی داره.کاش همه منصف باشن تا به مستاجرا انقدر فشار نیاد آخه😭😭😭

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
ن گفته بود زود خالی کنید میخایم بیایم 😔

اَه😭خدا کنه یه جای بهتر با شرایط مناسبتر قسمتت بشه

2728
توو یه تایپیک دیگه گفتم من خودم یه واحد دارم دادیمش رهن.سالشون مردادِ بحدی ناراحتم براشون که نگو.نار ...

خدا خیرت بده

صاحبخونه ما خیلی ادم خوبیه دوساله اینجاییم اما برادرش بدهی بالا اورده الان میخواد بده دست برادرش

و اینکه محیط این بلوک و مدیریتش خوب نیست