2726
عنوان

شما هم مثه من وقتی خونتون مرتبه...😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1547 بازدید | 92 پست
من هردفعه تمیز میکنم یکی میاد 

منم‌همینطور😲بخدا اصلادلیلشم نمیفهمم

همینکه پا میشم همه جا رو گردگیری میکنم جارو میزنم میشورم ومیسابم قشنگ مهمون گیرم میاد... دیگه جدیدا تا بلندمیشم تمیزی اساسی میکنم یه چای شیرینی ام میذارم واسه مهمونهای احتمالیم

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مهمون سرزده هیچوقت برام نمیاد چون تاکید کردم به بقیه که میخوان بیان خونمون حتما خبر بدن

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2728
من مهمون سرزده هیچوقت برام نمیاد چون تاکید کردم به بقیه که میخوان بیان خونمون حتما خبر بدن

چقد خوب☹

کاش میشد منم بهشون بگم

دل اگر تیره نباشد،همه دنیاااست بهشت...❤🍃
چقد خوب☹ کاش میشد منم بهشون بگم

من از اولش به همه میگم 

میگم تشریف بیارید خونمون ولی خبر بدید شرمنده نشم

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

من کسی نمیاد خونمون . مرتب میکنم برا دل خودم ولی الان ترکیده خونم . فردا همسری خونس گفت دوتایی باهم انجام میدیم

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 

من اینجور مواقع کل خانوادرو بسیج میکنم کمک کنن زود تمیز شه... مورد داشتیم طرف ظرفارو قایم کرده تو حموم یا زیر کابینت😂😎😂😂😂

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

دقیقا من هر شب قبل خواب خونه رو مرتب میکنم چون پسرم کلی اسباب بازی میریزه 

ی دیشب حال نداشتم جمع کنم 

صبح بلند شدم گفتم بزار اول ناهار بزارم بعد جمع و حور کنم 

همسایه مون اومد قشنگ بدون تعارف اومد تو 

همه که بهم ریخته😑

از همه چیز که بگذریم 😊‌همین زندگی میماند و یک لیوان چای☕️واسه دوباره مامان شدنم دعام کنید سه تا سقط داشتم خیلی دوست دارم اگه خدا خواست ی دختر بده بهم درست شبیه پسرم 👩‍👧‍👦🥺😔
من اصلا باهمسایه رفت و امدنمیکنم 

منم رفت و آمد ندارم اومد بپرسه کولر چند خریدم و از کجا خریدم 

خودش کفش هاشو در آورد اومد تو لباس منم مناسب نبود 😕

از همه چیز که بگذریم 😊‌همین زندگی میماند و یک لیوان چای☕️واسه دوباره مامان شدنم دعام کنید سه تا سقط داشتم خیلی دوست دارم اگه خدا خواست ی دختر بده بهم درست شبیه پسرم 👩‍👧‍👦🥺😔
2706