2726
عنوان

شما هم مثه من وقتی خونتون مرتبه...😐

1547 بازدید | 92 پست

سلام گلای تو خونه🤭😁

میگمااااا شما هم وقتی خونتون تر تمیز و مرتبه مهمان واستون نمیاد

اما وقتی خونتون نامرتب و شلوغ پلوغه،تایم تمیز کردن هم ندارین مهمان میاد واستون؟

یا فقط من این مشکلو دارممممم😭😭😭😭

بخدا همیشه مرتبم

ولی خداااااانکنه یه روز کمردردی چیزی داشته باشم نرسم جمع و جور کنم

از قندهارم واسم مهمون میاد😒😐

دل اگر تیره نباشد،همه دنیاااست بهشت...❤🍃

من هردفعه تمیز میکنم یکی میاد 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم همینه هروقت خونمون نامرتبه 

مادرشوهرم میاد😅

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

من هر وقت خونه رو تمیز کنم خواهرمینا میان و دوتا بچه ی وحشیش خوننو مث میدون جنگ میکنن و میرن...حالا باید بعد رفتن اونا جاهای کثیف و لک شده رو علامت گذاری کنم ک تمیز کنم

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .

این حالت بیشتر تو سر ووضع بیرون رفتنم صدق میکنه🤦‍♀️

وقتی مرتبم پرنده هم پر نمیزنه تو خیابون

حالا اگه با تونبون گل گلی برم سوپری ،تک تک دوستا و فامیلا جلوم سبز میشن!

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
2706