2733
2739
عنوان

معرفی موسیقی کلاسیک ♪

50 بازدید | 10 پست

Schubert Serenade in D

یکی از زیباترین ملُدی هایی که امکان گوش کردنش را می‌شود پیدا کرد 

این اثر برای ساز های زهی توسط آهنگساز آلمانی فرانتز شوبرت نوشته شده که در این اجرا ,ورژن پیانویی آن را می‌بینید 

بسیار بسیار زیباست و تغزلی

پیشنهاد می‌کنم با هندزفیری گوش کنید و شب هنگام در آرامش 

هر بار که گوش میکنم من را با خود به گذشته می‌برد و زمان برایم زودتر می‌گذرد 

جادویی در این قطعه هست که در کمتر اثر دیگری پیدا کردم .

گوش کردن به موسیقی خوب حق تک تک ماست. 

#peyman#‍ 

https://youtu.be/lv5xPlm6etI

سلام فرق موسیقی کلاسیک و دیگر موسیقیا در چیه؟

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درود قانونمند هست و توسط بزرگان موسیقی ساخته شده اصول و قواعد حکم فرماست 

برای دلسرد نشدن اززدن پیانو چیکار کنیم من یه ساله دارم میزنم درس ۷۶ بیرم ولی دیگه احساس میکنم جذابیتی نداره برام تاحالا فقط سلطان قلبارو زدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731
برای دلسرد نشدن اززدن پیانو چیکار کنیم من یه ساله دارم میزنم درس ۷۶ بیرم ولی دیگه احساس میکنم جذابیت ...

شما کاری نباید بکنید

معلمتون باید تشخیص بدهند که احتمالا نمیکنن اینکارود

شما کاری نباید بکنید معلمتون باید تشخیص بدهند که احتمالا نمیکنن اینکارود

حالا چیکار کنم گفته هفته ی بعد غوغای ستارگانو میزنیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر گفتن ,پس بزنید !

اعصاب نداریدا

باشه میزنم !!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
اعصاب نداریا  باشه میزنم !!

اخه سوالتون سوال درستی نیست

شما سوال نپرسیدید که جواب بشنوید

شما دنبال تایید هستید منم تایید کردم

معلمتون کم کاری میکنند 

این پاسخ شماست

حالا میخواید چه کار کنید ?

بزنیدش ? دعواش کنید ?

اعتراض کنید ?

اخه سوالتون سوال درستی نیست شما سوال نپرسیدید که جواب بشنوید شما دنبال تایید هستید منم تایید کردم ...

همه اینایی که موسیقی میخونن نمیدونم چرا اعصاب ندارن نکنه منم در اینده اینجوری بشم  

مرسی من خودم سعی میکنم اهنگ بزنم یکاریش میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40