2737
2734

قهر کرده رفته سر اینکه من ب خونوادم گفتم بچه سقط کردم الانم دیگه اصلا ن زنگی ن پیامی هیچی چیکار کنم چجوری مجبورش کنم بیاد دنبالم 

چن وقته

لالا لا لا گلِ ریحون💐 دوتا فال و دو تا فنجون🍵توی فنجون تو لیلی👸 تو خط فال من مجنون🙋 لا لا لا لا گلِ خشخاش🌸چه نازی داره تو چشماش👀پر از نقاشیه خوابت 😧تو تنها فکر اونا باش ✌لا لا لالا گلِ پونه🌹 گل خوش رنگ بابونه🌼 دیگه هیچکس تو این دنیا👈 سره قولش نمیمونه👊 لالا لالا شبه دیره🌟 ببین ماهو داره میره...🌏🌙هزارتا قصه هم گفتم �👂چرا خوابت نمیگیییره؟🍼💆عزیزم من کسی هستم که ۱۴ بااار تعلیق شدم از من بتررس😹...محکم بشین دلم...دوره اخره✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مگه اب و نونت نمیدن ک مجبورش کنی بیاد/؟؟یکاری کن فک کنه بهت خوش میگذرع

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
تو بزن بگو میخوام بیام خونه آژانس بگیرم یا میای

بعدش فک میکنه چقد از خونوادم فحش خوردم ک مجبور شدم بگردم دیشب ب داداشم پیام داده شرمنده ک رفتم ولی خاهش میکنم ب بابا چیزیی نگید از سقط مونا 

وا مگه باید اون حتما بیاد دنبالت

کلید داری پاشو برو خونت...اون اگه ناراحته نیاد خونه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2738
وا مگه باید اون حتما بیاد دنبالت کلید داری پاشو برو خونت...اون اگه ناراحته نیاد خونه

آخه خیلی بهم ظلم کرده دیشب داداشمو مامانم خیلی باهاش سروصدا کردن پای جون من درمیون بود 

آخه خیلی بهم ظلم کرده دیشب داداشمو مامانم خیلی باهاش سروصدا کردن پای جون من درمیون بود 

چرا سقط،کردی خب؟؟؟اون زده

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
مگه اب و نونت نمیدن ک مجبورش کنی بیاد/؟؟یکاری کن فک کنه بهت خوش میگذرع

منم دوسدارم اینجوریی فک کنه خدایش هیچی برام کم نمیزارن ولی من میخام برگردم بچم خیلی اذیت میکنه خودمم هیچی لباس ندارم راحت نیستم 

منم دوسدارم اینجوریی فک کنه خدایش هیچی برام کم نمیزارن ولی من میخام برگردم بچم خیلی اذیت میکنه خودمم ...

میدونم عزیزم هیچ جا خونه ادم نمیشه ولی چند روز دندون رو جیگر بذاری خودش با منت میاد دنبالت کوچیکم نمیشی

بعدش فک میکنه چقد از خونوادم فحش خوردم ک مجبور شدم بگردم دیشب ب داداشم پیام داده شرمنده ک رفتم ولی خ ...

وا بلخره که باید بری خونت .۲روز شد بسه دیگه.من سقط داشتم خودم رفتم خودم اومدم به هیچکی ام نگفتم .....به روو خودم نیاوردم توام زود برو خونت منتظر نباش بیاد مگه بچه ای لوس شدن نداره

خدایا شُکرت❤🧿
2706