2726
عنوان

تا حالا به فرشته ها نامه نوشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1522 بازدید | 141 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واايناروازكجاميگيد؟مگه قبول نداريدهمه چيزدسته خداست ؟؟تاخدانخادفرشته چطورآرزوخامونوبرآورده كنه؟؟ازخد ...

اینا فقط به خاطر تاثیر نوشتن هست .‌به نظرم اینم نوعی علم هست که خدا در اختیار قرار داده..وگرنه این که مسلمه که خدا اول و آخر هر چیز هست

2728
بعد نامه رو چیکار میکنی تو آب میندازی یا همین که بنویسی کافیه 

یه عده میگن مثلا لای کتاب مقدس بزار..بعضیا میگن بسوزون بعد بریز تو سینک ظرفشویی خاکستر...یه مدلشم اینه که تو اب روان

متوجه نمیشم منظورتو،من مخالفم  نامه روواسه خداپروردگاریکتابایدبنویسیم

تنوع فرشته ها که بدیهیه...شاید این به خاطر تمرکز رو هدف هست‌‌‌‌..من فقط از این دید بهش نگاه میکنم که اینم مثل بقیه زمینه های علم یه سری کشفیات علمیه جدید در زمینه خودش هست..مثل تعیین جنسیت..اینم یه راهه  ..شرک هم نیست چون قرار نیست فرشته ارزومو براورده کنه فقط و فقط بحث اون حس خوبیه که به ادم میده .. فرشته ها هم موجودات بدی نیستن قطعا..و فرشته چیزی هست یا میشه بگیم چون موجودیه که هرکسی بهش حس خوب داره..‌شاید منظور نِماده..من برای خدا هم نامه مینویسم البته..اما خوب این روش رو چون دیدم بهش شرک نبوده انجام دادم

خدایی ک من میشناسم، خدای عاشق هاست مگر نه اینکه پنج سال پیش، همین موقع ها، که دلم خون بود از عشق یک ...

دوباره خوندم کامنتتون رو 💖💖💖💖خیلی خوش به سعادتتون ...انشاالله عشقتون پایدار باشه و چشم خدا بهتون و مراقب زندگیتون باشه...انشاالله که خدا این حالتون رو نصیب منم کنه🌸🌹🌹🌹🙏🙏

من چون تاحالا نتیجه نگرفتم و زیاد انجام نمیدادم هنوز نتونستم با این نامه نوشتن ارتباط خوبی برقرار کن ...

ببین یه چیز کلی بهت میگم...این یه قانونه اگه حتی یک درصد حتی تو ذهنت باور نداشته باشی به این مسائل مطمئن باش هرگز جواب نمیده واست...

من چون تاحالا نتیجه نگرفتم و زیاد انجام نمیدادم هنوز نتونستم با این نامه نوشتن ارتباط خوبی برقرار کن ...

واسه خدابنویس ازشکرگزاری شروع کن وتوبه ازگناهانی که خبرداری وطلب بخشش کن بعدآرزوهاتوازخداتوی اون حالت بگو

واسه خدابنویس ازشکرگزاری شروع کن وتوبه ازگناهانی که خبرداری وطلب بخشش کن بعدآرزوهاتوازخداتوی اون حال ...

بله این حالت نامه به خدارو خیلی قبول دارم و به دلم 💖💖💖💖💖میشینه

2706