2733
2734
عنوان

نمیتونم خونواده شوهرمو دوس داشته باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 51 پست
وای واقعا؟ اگه بدی میکردن چه میکردی من که انقدر دوستشون دارم دعوامونم میشه ولی بدش زودی اشتی میکنی ...

الان رو چ حسابی اینجوری منو قضاوت کردی؟اونا دور من میگردن انقد دوسم دارن.منم دوسشون دارم از ته قلبم.اما بخاطر ی سری مسائل ک کاملا شخصیه رفت و امدمون کمه.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
خوش به حات من میرم اونجا سره سفره تشکر میکنم هیشکی جوابمو نمیده .داداش همسرم برای جاریم برنج میکشه و ...

اووووه با من هزار بار بیشتر از این رفتارا کردن جلو جاریم.البته من کوزت نیستم.منم محلشون نمیذارم و حالشونو میگیرم اما حافظه م ضعیفه.تا خوب میشن منم زود گرم میگیرم بعدا.بعدش خودخوری میکنم که چند بار باید سرت بیاد که بفهمی رو‌ندی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم مشکل اینجاس ک تو تنهایی و بقول خودت دوست و اشنا دورت نیست.وگرنه مث من دوری و دوستی پیشه میکردی و کمتر باهاشون درگیر میشدی.والا هرچی ادم از بعضیا فاصله بگیره راحتتر زندگی میکنه.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
خوب محلشون نذار. من اونا با دیوار برام یکی اند😅 کلا در حیطه ادمیزاد نمیبینمشون. ابراز وجود و دخالت ...

میدونی من حافظه م ضعیفه.اذیت میکنن بعدش منم محلشون نمیذارم و مث خودشون میشم.بعدش خوب میشن من زود فراموش میکتم و مث قبل میشم.تا دوباره چند وقت بعد رفتاراشونو تکرار میکنن.میدونم عوض نمیشن.اما نمیدونم چرانمیتونم کلا محلشون نذارم حتی وقتی خوب میشن یادم بمونه اینا اخلاقشون این مدلیه و حال بحال و خوددرگیرن 

عزیزم مشکل اینجاس ک تو تنهایی و بقول خودت دوست و اشنا دورت نیست.وگرنه مث من دوری و دوستی پیشه میکردی ...

والا الانم دوری و دوستی ام.فقط همون گهگاهم که‌میبینمشون حس بد دارم.اره اگه‌تنها نبودم انقد ازرده نمیشدم ازشون.سرگرم روابط خودم بودم

والا الانم دوری و دوستی ام.فقط همون گهگاهم که‌میبینمشون حس بد دارم.اره اگه‌تنها نبودم انقد ازرده نمی ...

خانوادت خیلی دورن ازت؟دوستی رفیقی چیزی نداری؟بچه چی؟اگه بچه داشته باشی کمتر بهشون توجه میکنی

2738
میدونی من حافظه م ضعیفه.اذیت میکنن بعدش منم محلشون نمیذارم و مث خودشون میشم.بعدش خوب میشن من زود فرا ...

حافظت رو قوی کن😅 منم مامانم مثل توهه. اما من نیستم. ازموده را دوبار ازمودن خطاست

خانوادت خیلی دورن ازت؟دوستی رفیقی چیزی نداری؟بچه چی؟اگه بچه داشته باشی کمتر بهشون توجه میکنی

آره خیلی دورن.دیر به دیر میبینمشون.دوست دارم اما رفیق پایه نه.بچه هم ندارم.فعلا شرایطش نیس

هیچ کدومتون به پای من نمیرسید پنج ساله ازدواج کردم هنوز آشپزخونه و حمام  و اتاق خونه مادر شوهرمو ندیدم چون دوس ندارن کسی ببینه منو غریبه. میدونن 

اگر زندگی مرگ است و مرگ زندگی پس درود بر مرگ و مرگ بر زندگی
هیچ کدومتون به پای من نمیرسید پنج ساله ازدواج کردم هنوز آشپزخونه و حمام  و اتاق خونه مادر شوهرم ...

منم اتاق و سرویسشون رو ندیدم.تا حالا اونجا حتی دسشویی نرفتم.سه ساله ازدواج کردم.اونا منو دوس دارن.منم دوسشون دارم.ولی کلا خیلی خانواده بسته ای هستن.با هیشکی رفت و امد ندارن.فقط ما و برادرشوهرم خونشون میریم.هیشششششکی خونشون نمیاد.

2706