2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونواده .... ،خودش ک اصن منونمیبینه همش توخونه تنهام بیرونم نمیذاره برم خودشم نمیبره همش سرکاره دوس داشتم بیشترمجردبمونم و ازش استفاده کنم اخه چرا من عاشق شدم خدایا این چ سرنوشتی من دارم

2728
اره قصدم همینه ولی دیگه چشش ندارم الانم داشتم گریه میکردم که اومدم نی نی سایت

حرفشو قبول نکن هر وقت گفت قیافت خوب نیست بگو اتفاقا خیلیم با نمکه قیافم ، بگو هم بانمکم هم خوش هیکلم(اگه لاغری بگو باربی اگه چاقی بگو توپُر ) هم مهربونم و...

از خودت تعریف کن تا اونم ازت تعریف کنه، خودت اعتماد به نفس داشته باشی رو اونم تاثیر میزاری

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
من خاک بر سر با این انتخابم پشیمونم چون بعد یکسال عقد میگه باقیافت نمیتونم کناربیام

بعدیکسال عقد اینوبگه بعد چندسال دیگ چی میخوادبگه حتمامیگ باخودت نمیتونم کناربیام میخواسی بگی اون موقع چشمات کوربود منو ندیدی قیافموندیدی

حرفشو قبول نکن هر وقت گفت قیافت خوب نیست بگو اتفاقا خیلیم با نمکه قیافم ، بگو هم بانمکم هم خوش هیکلم ...

فایده نداره

مخصوصا که خواهرشم حمایت میکنه ازش از زشتی من 

حالم ازهمشون بهم میخوره

من زشت نیستم بخدا

مشکل بینیمه گفتم باشه عمل میکنم گفت عمل نکنی باید جدابشیم

من ب نفسای شما ایمان دارم، برام دعا کنید، منم براتون دعا میکنم😃
بعدیکسال عقد اینوبگه بعد چندسال دیگ چی میخوادبگه حتمامیگ باخودت نمیتونم کناربیام میخواسی بگی اون موق ...

خیلی ناراحتم نمیتونم بخوابم اعصابم به هم ریخته میگه ملاک من زیباییه خودتم میدونی

باید عمل بینی کنی وگرنه طلاق بگیریم

گفتم باشه

من ب نفسای شما ایمان دارم، برام دعا کنید، منم براتون دعا میکنم😃
فایده نداره مخصوصا که خواهرشم حمایت میکنه ازش از زشتی من  حالم ازهمشون بهم میخوره من زشت نیس ...

خدا از خواهرش نگذره ، اون دنیا باید جواب دل شکستنتو بده

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
من خاک بر سر با این انتخابم پشیمونم چون بعد یکسال عقد میگه باقیافت نمیتونم کناربیام

مردی ک اینو میگه از ازدواج هدفش چیه واقعا ارزش نداره اصلا مهریتو بذار اجرا تا قرون اخر بگیر و عشق و حال کن ب خودت حسابی برس تا چشماش دربیاد😂عزیزم مردای اینحوری اصن ارزش حرف زدنم ندارن چ برسه ازدواج

2706