2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ازاین سرویسا برا جهیزیم نخریدم.  والا هم گرونن هم خیلیاشون استفاده نمیشن.  من ر ...

منم خاستم همین کارو کنم ولی مامانم میگه نه چمدونی بخر حالا موندم فله بخرم یاچمدونی

خدایا شکرت. 
بچه ها قدیمی نیست طرحش؟؟  

مامانم تو این سبکا داره 

خودم ناب استیل خریدم مارک امپریال طلاکوب 

ولی به نظر خودم قاشق چنگال طرح فلورانس شیک و به روز و فوق العاده سنگینه 

خودم طلاییشو دارم 

برای جهیزیه عروس عالیه اگه میتونی حتما بخر

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2731

من تا حالا استفاده ای نکردم ازشون.قدیمی نشن یه‌وقت😰

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
2738
راست میگی عزیزم من ی ست قابلمه گرفتم میخواست، ام جی اس بگیرم یارو یونیک اورده بود همش یجوریم 

ببین یونیک بهترین مارکه من برای جهازم تمام وسایلم و حتی شیشه هامو یونیک خریدم گرون هست ولی میارزه 

خدایی که به شدت کافی است 
منم خاستم همین کارو کنم ولی مامانم میگه نه چمدونی بخر حالا موندم فله بخرم یاچمدونی

خود دانی من که اسراف میدونم. 

ولی حالا که پولشو دارین قیمتش مهم نیست بخر چه اشکالی داره. 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
من ازاین سرویسا برا جهیزیم نخریدم.  والا هم گرونن هم خیلیاشون استفاده نمیشن.  من ر ...

منم عقیده ام همین بود ولی مامانم رفت خرید شش سال پیش یه تومن بنظرم واسه مهمونیای لاکچری خوبه،نمیدونم شاید من گوشتو با چاقو نمی‌برم 😀نصفش بلا استفادست

2706