موضوع بحث

سونو طول سرویکس

2032 بازدید | 9 پست
هفته 17 هستم و دکتر برام سونو تعیین جنسیت نوشت و توش نوشت طول سرویکس رو هم اندازه گیری کنه البته بهم گفته تو هفته 19 برم میخواستم ببینم سونوش معمولیه یا واژینال و تا چتد طبیعیه . من مشکل خاصی نداشتم تا حالا نه درد نه خونریزی و نه سقط .برای همه می نویسن یا .....
1390/07/19
|
14:32
دکتر منم واسم نوشته بود سونو معمولیه اگر کم باشه شاید بعدا یه سونوی واژینالم بهت بده... چیز خاصی نیست بعضی دکترها که حساس و دقیق هستند معمولا واسه جلوگیری از احتمال زایمان زودرس هرچقدرم هم که این احتمال کم باشه یکبار در طول بارداری چکش می کنن.

مال من 34 بود و دکترم 2 هفته بعد یه سونو واژینال برام انجام داد و چون کمتر نشده بود گفت موردی نداره
قصه گو نیستم اما هزار ویک شب چشمانت شهرزادم می کند...

فروش ویژه پوشاک و کیف و کفش زنانه

تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: wds-15

عزیزم اکثرا مینویسن یعنی باید بنوسن

نفسم من تو سونوی nt‌ که رفتم همه چی طبیعی بود ولی تو هفته 19 لک بینی داشتم و بلافاصله سونو دادم که معلوم شد طول سرویکسم کوتاه شده

پس لازمه و نترس
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
اصلا هم ترس نداره همون سونوی معمولی هستش
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
من هم این سونو رو انجام دادم

یه بار که مثانم پر نبود طول سرویکس رو کم نشون داد و گفت باید سرکلاژ کنم
ولی دفعه بعد با مثانه پره پر که رفتم دقیق نشون داد و گفت موردی نداره

برای من هم 34 بود
Daisypath Happy Birthday tickers