2737
2734
عنوان

به نظرتون سن حاملگی من‌چنده؟

222 بازدید | 17 پست

من اولین روز اخرین پریودم۲۸فروردین بود

روز۲۳ اردیبهشت تو روز۲۶پریودم  تخمک۲۱داشتم آمپول زدم .والان باردارم یعنی چند هفته امه.وقتی من تو هفته۴پریودم تخمکم ازاد شده چی

خدایا خودت نینیمونو حفظ کن.خیلی سختی میکشم براش.اللهم صل علی محمدوآل محمد.وعجل فرجهم.

بزن تو گوگل سن حاملگی برات میزنه از اخرین پریودت حساب میکنه

من برای خودم زندگی میکنم 😊برام مهم نیست دیگران چی فکر کنند 😛برا همین راحت زندگی میکنم 😁مهم اینکه خودم راضی باشم 😉😉😉😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
شما از روزی ک پریود شدی دیگه باید حساب کنی کاری ب امپول نداشته باش

خب تخمک گذاریم نرمال نبود همین برام سواله 

خدایا خودت نینیمونو حفظ کن.خیلی سختی میکشم براش.اللهم صل علی محمدوآل محمد.وعجل فرجهم.
2738
عزیزم الان ۶هفته و یک روزته دقیقا منم ۲۸ فروردین پریود شدم ☺الانم باردارم

سونو رفتی کی آزمایش دادی خودت میدونی تخمک گذاریت تقریبا کی بوده 

سونو رفتی کی آزمایش دادی خودت میدونی تخمک گذاریت تقریبا کی بوده

تخمک گذاریم ۱۳.۱۲ پریودیم بود دقیقا شش روز بعداینک امپول زدم سونو نرفتم فردا میرم من ۳روز از موعدم گذشتع بود ازمایش دادم ..و الان تو گوگل زدم نوشته ۶هفته و ۵ روز فردا میرم دکتر احتمالا سونو بنویسه

میشـه بـراے سـلامتی نـی نـیِ تـو دلـ👼ـم و خـانـوادم دعـا کنیـد❤
تخمک گذاریم ۱۳.۱۲ پریودیم بود دقیقا شش روز بعداینک امپول زدم سونو نرفتم فردا میرم من ۳روز از موعدم گ ...

برای منم نوشت۶هفته و۵ روز ولی مطمئنم سونوم کمترمینویسه

2706