2733
2734
عنوان

بزرگترین حسرتتون تو زندگی چیه 😯💔

| مشاهده متن کامل بحث + 52022 بازدید | 906 پست
حسادت هیچوقت به کسی نکردم،هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو باباطن زندگی خودم مقایسه نکردم. ولی بزرگترین ...

الهی بمیرم برات 

پدرتون که الان کنار خدا خیلی بهش خوش میگذره 

ان شالله خدا پاداش صبر و سختی شما و خانوادتون هم میده 

خدا خیلی پدر بزرگوارتون و دوست داشته

عشق 

یه پدر خوب

یه شوهر خوب 

یه زندگی خوب 

یه کار 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا عزیزم ؟ مشکل مالی دارید ؟

دعوا کرد اما اگاهیه خیر ندیده دزدی ریخت روش جرم خیلی بدی بهش زدن با یه بدبختی رضایتا رو گرفتیم، مشکل مالی که اره داریم بلاخره اونجا خرج داره 😔 دعا کن زودی ازاد شه

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
2728

من یبار این تاپیکو زدم زدن ترکوندن احتمالا حسرتشون من بودم!  

حسرت مادی ک زیاده و تمومی نداره اون ماشین مدل بالا رو داشته باشی چشت دنبال یکی دیگه اس دنیا خیلی رنگارنگ یا خونه تو فرشته بگیری میهخایی بگی سعادت اباد و....حسرت دیگه اینکه زندگی داشته باشم ک وقتی برمیگردم عقب پشیمون یتوش نباشه نهایت استفاده رو بتونم ببرم حس میکنم جونیمو اونطور ک باید نمیتونم استفاده کنم حسرت واقعی رو اون وقت میخوری ک میبینی وقتی نمونده و تو کلی کار نشده داری!زیادی فاز فلسفی گرفتم اما من به این چیزا خیلی حسرت میخورم مثلا چرا یه طبیعت خاص یا هتل یا کلبه یا آبشار خاص رو نتونم تجربه کنم

حسرت داشتن پدر عزیزم ...

پدری که تا سه ماه پیش حاضر بودیم میلیاردی خرجش کنیم فقط نره پیشمون بمونه ولی نشد ...

اونایی که فکر میکنن با پول میتونن خیلی کارا کنن اصلا این طور نیست ...با پول فقط میتونیم بی ارزش ترین چیزها که اصلا هم مهم نیستن رو داشته باشیم 

آیا با پول میتونیم جلوی رفتن عزیزانمون رو بگیریم ...

با پول میتونم آغوش پدرو برای همیشه بخریم ...

با پول میتونیم دلتنگی واسه آغوشش واسه صداش  واسه دستاش و نگاهش رو برطرف کنیم ...

فقط از خدا قبل از هرچیزی سلامتی عزیزانتون  و خودتون رو بخاید بعد چیزای دیگه 

یبار برم خرید و بدون اینکه به جیب شوهرم فکر کنم هی بخرم هی بخرم هی بخرم بعدش عذاب وجدان نگیردم که کاش نمیخریدم شاید پول نداشته باشه یا قسطاش نزدیکه😢

سفارش تایپ و ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی در زمان کوتاه و با قیمت مناسب پذیرفته میشود.برای سفارش به آی دی f_movahedian در واتساپ پیام بدهید.
2738

میدونم تاپیکت دیگه آخراشه اما بزارمنم حسر تاموبگم...

حسرت یه پدرمادرجوون دارم خونه پدرم نو و قشنگ باشه

حسرت اینکه درسموادامه ندادم و با بچگی ازدواج کردم  اونم راه دووورررر

حسرت ی عروسی ک دلم میخواست همه دوستام فامیلام باشن اما نشد

حسرت ی خونه زندگی ترتمیز و خوب ی خونه نقلی حداقل

حسرت خیییلی چیزا رودلمه ک تا ابدمیمونن حیف عمرم و جوونیمو زیباییم ک با یه دوستی و عشق بچگونه گندزدم بهش...

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

نمیدونم والله دقیقا حسرت چیارو میخورم ولی حسرت روزایی که با شوهرم دوست بودیمو میخورم چون بعد ازدواج قضیه خیلی فرق میکنه من ده سال دوست بودم و میمردم براش ولی الان حتی تصمیم به جدایی میگیرم ولی نمیزاره

بادکتربهروزمقدادی‌‌ازطریق‌سامانه‌رساتلفنی‌صحبت‌کن‌معرفی‌میکنه‌بهت‌.اگه‌رعایت‌نکنی‌خدای‌نکرده‌مادام‌ا ...

دکترش مقدادیه پیش همون میبرم فقط،رژیم گفت باید رعایت کنی 

محکم بشین دلم این دور اخره
2706