2410
2553
عنوان

بزرگترین حسرتتون تو زندگی چیه 😯💔

| مشاهده متن کامل بحث + 52015 بازدید | 906 پست
هیچ حسرتی جز بارداری ندارم😢

مطمئنم خدا بهت میده تلاش کن

خانمها لطف میکنید اگر برای سلامتی دخترم و عاقبت بخیری و خوشبختی زندگیم دعایی کنید و صلواتی بفرستین منم همیشه دعاگوتونم عزیزان 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلین   یکیش پزشکی بود که نشد🤦‍♀️

شلام عزیرم احوالی نمیگیزی دوسم نداری؟؟من ای لاویو حبیبی😂😂

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
2456
چرا از داشته هاتون نمیگین از نداشتن گفتن و حسرت خوردن جز حال خرابی چیزی نداره از داشته هاتون لذت ببر ...

داشته هامون یه مرد خوب خدا رو شکر که همیشه هوامو داره دو تا گل دختر خوب و زیبا یه نی نی پسر که تو راهه خدا رو شکر هزار بار بابت همه چیزش 

شلام عزیرم احوالی نمیگیزی دوسم نداری؟؟من ای لاویو حبیبی😂😂

سلام عشق جاااان...یه دونه ای..سرم شلوغه😂😂😂درگیرم🤦‍♀️

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
2714

از دوران عقدم اصلا استفاده نکردم انقدر که شوهرم بهم عشق ومحبت میداد من با حرفای الکی رفتارهای بیخودی خرابش میکردم و همین طور از عروسی لذت نبردم این دوتا یکی از مهمترین چیزای که همیشه همه حال حسرتشو خوردم😢

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
سلام عشق جاااان...یه دونه ای..سرم شلوغه😂😂😂درگیرم🤦‍♀️

ای جانم خوفی چه خفلا

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
2706