2726
عنوان

بزرگترین حسرتتون تو زندگی چیه 😯💔

| مشاهده متن کامل بحث + 52022 بازدید | 906 پست
حسرت راه رفتن و حرف زدن پسرم که میدونم واسه همیشه به دلم میمونه    

عزیزم نذرکن به تعدادزیاد ۶ میلیون بار  ذکر کامل ام یجیب مسترعضادعاه رابرای سلامتی پسرت بگی 

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی درسته مسگن همه چیز به تلاش فردی بستگی داره ولی واقعا اینطور نیست خیلی به پدر و مادرم مربوطه م ...

من خیلی علاقه داشتم درسم بخونم کلی گریه کردم ولی بابام نذاشت برم گفت دیگه بسه دو سال بعد هم ازدواج کردم بعد ازدواج هم همون ماه اول باردار شدم در گیر بچه داری تا بچه اولم از شیر گرفتم بلافاصله بچه دومم ناخواسته باردار شدم دیگه کلا از همه چی زده شدم کسی هم نداشتم کمکم کنه بچه هامو نگه داره از پدر مادرم دورم و گرنه بعد ازدواج می خواستم درسمو ادامه بده ولی نشد که نشد 😔

2728
همون کاری که همه ی پدر مادرا میکنن. بزرگم کردن، هوامو داشتن راهنمایی و دبیرستان مدرسه نمونه فرستادن ...

الهی خدا حفظشون کنه آخه منم دلم میخواد دخترم باهام خوب باشه پرسیدم ببینم چیکارا کردم پدر مادر مهربونت   

عشق منی ریپ نمیزنم دیگه برو بخواب عزیزدلم

😍😍😍😘یه دونه ای جیگر..دیشب خسته بودم زودی خوابم برد🤦‍♀️

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
حسرت اینکه باردار بشم و خداوند بهم فرزند بده 😔 حسرت یه سفر خارج از کشور من عروسی نگرفتم همه پولمو ...

واقعا راست میگن حالا مگه عکسو چقدر میخوای نگاه کنی والا ما که سال تا سال نمیبینیم فکرشو نکن اصلا 

الهی خدا حفظشون کنه آخه منم دلم میخواد دخترم باهام خوب باشه پرسیدم ببینم چیکارا کردم پدر مادر مهربون ...

قربونت بشم عزیزم.

الهی که دختر شمام حتی بیشتر از عشق من به مادر و پدرم شمارو دوست داشته باشه گلم.

من نظرم اینه که بچه اگر روحش سالم باشه باید فدای پدر و مادرش بشه چون هر والدینی در حد خودش همه ی تلاششو میکنه که بچش موفق و شاد بشه

هدفتون از پزشکی رو میتونستم بپرسم؟ پول؟ شهرت؟ کلاس؟ خدمت؟

فقط خدمت😢به قول بقیه تو اگه پزشک میشدی نون پزشکا رو آجر میکردی🤦‍♀️چون همه رو مفتی ویزیت میکردی😁😂🙆‍♀️راست هم میگن..هدفم فقط همین بود😢

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
فقط خدمت😢به قول بقیه تو اگه پزشک میشدی نون پزشکا رو آجر میکردی🤦‍♀️چون همه رو مفتی ویزیت میکردی😁😂 ...

منشی هارم پرت میکردید بیرون؟

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته . بعد دو سال . خدانگهدار همگی

چرا از داشته هاتون نمیگین از نداشتن گفتن و حسرت خوردن جز حال خرابی چیزی نداره از داشته هاتون لذت ببرین و خدا رو شکر کنیدحالتون خوب میشه گذشته رو نمیشه تغییر داد اما آینده بستگی به ما داره

هدیه خدا منتظر دیدن روی ماهتم  

الان و برایِ همیشه حسرت داشتنش رو دارم.....کاش ...کاش....کاش....😭😭😭😭

کاش برایش میجنگیدم.....😥😥😥

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
2706