2733
2734
عنوان

بزرگترین حسرتتون تو زندگی چیه 😯💔

| مشاهده متن کامل بحث + 52022 بازدید | 906 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حسرتی ندارم جز ورود به هاگوارتز🤭

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2728

بیشترش حسرت مالیه 😀😀

یکیشون هم دانشگاه که دوس داشتم یه دانشگاه بهتر قبول میشدم ولی اگه یه جای دیگه میرفتم هیچوقت با همسرم آشنا نمیشدم که این خودش میشد ته بدشانسی😁

و اینکه کاش بعد فارغ التحصیلیم سریع سرکار میرفتم .

All you need is love❤❤
عزیزدلم برو تاپیک معجزه باردارشدن ایشون رو بخون شاید بدردت خورد💋💋💋 raaaaaaaaha@

مرسی گلم بابت همکاریتون خدا خیرت بده

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
خب ، متاسفم من ۲۰۷ دارم😁 ولی ۲۰۶ هم خوبه

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝
2738

حسادت هیچوقت به کسی نکردم،هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو باباطن زندگی خودم مقایسه نکردم.

ولی بزرگترین حسرتم نبود پدرمه.افسوس که ندارمش.😢😢

تاوقتی که بودش هرروز آب شدنش و پر پر شدنش رو میدیدم.بچه که بودم بچه های دیگه رو میدیدم که دست تو دست باباهاشون میرن گردش یا مدرسه میان من حسرت میخوردم که چرا بابای من سالم نیست.ولی الان میگم ایکاش بابامو دوباره پنج دقیقه ببینم باهمون وضعش بعدم بمیرم دیگه هیچی ازدنیا نمیخوام.😢😢آااااااخ که جیگرم خونه برای مظلومیت بابام و درد کشیدناش 😥

(بابام جانباز بود دست راستشو چشماشو نصف جمجمشو نداشت،شبی ۱۳تا دیازپام میخورد که بخوابه که اگه میخوردشون و خواب ازسرش میپرید میشد مثل کسایی که مست کردن اختیار خودشو نداشت.روزی یه فنوباربیتال میخورد که تشنج نکنه اگه یادش میرفت تشنج میکرد دهنش قفل میشد نصف بیشتر زبونش رو نصف میکرد کلی خون و کف از دهنش میریخت بیرون.بعدم که تایه ماه نمیتونست به خاطر زخم زبونش غذایی بخوره😥😢😔)خیلی سخته دیدن این صحنه ها،همیشه یه بغض و حسرتی تو دلم هست حتی تو اوج خوشبختی و خوشی هم هنوز یه بغض و آه سنگینی تو دلمه😔😔

حسرت اینو دارم ب زودی باردار شم یه بچه سالم و صالح بهمون بده و دوست داشتم یه ماشین صفر و پرشیا داشته باشیم و هم بهترین خونه رو داشته باشیم میدونم که این دوتا رو نمیشه داشته باشیم هر کاری هم کنیم بهش نمیرسیم و فقط حسرت مادر شدن تو دلم موند 😔😔😔😪

2706