1735
1714
عنوان

بزرگترین حسرتتون تو زندگی چیه 😯💔

| مشاهده متن کامل بحث + 51513 بازدید | 906 پست
فقط خدمت😢به قول بقیه تو اگه پزشک میشدی نون پزشکا رو آجر میکردی🤦‍♀️چون همه رو مفتی ویزیت میکردی😁😂 ...

منشی هارم پرت میکردید بیرون؟

کاربر اقاهستم. خوشحال میشم تاپیک قصیده دلگشای منو بخونید. اگ زمانی توی تاپیکتون دوست نداشتید باشم میتونید مودبانه درخواست کنید که برم بیرون بعدش میرم . درخواست دوستی ندید چون قبول نمیشه. کاربری قبلیمم به خودم مربوطه .  پیرو قوانین سایت!!
حسرت ها فت و فراووون  سلامتی پسر بزرگم اینکه نگاهم کنه و فقط بهم بگه مامان که میدونم فقط تو او ...

پسرتون چشه عزیم چه بیماری دارن ؟

دو قدم مانده تا به آرزوهام برسم ! قدم اول خدا قدم دوم تلاش خودم ...

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

چرا از داشته هاتون نمیگین از نداشتن گفتن و حسرت خوردن جز حال خرابی چیزی نداره از داشته هاتون لذت ببرین و خدا رو شکر کنیدحالتون خوب میشه گذشته رو نمیشه تغییر داد اما آینده بستگی به ما داره

هدیه خدا منتظر دیدن روی ماهتم  

الان و برایِ همیشه حسرت داشتنش رو دارم.....کاش ...کاش....کاش....😭😭😭😭

کاش برایش میجنگیدم.....😥😥😥

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
1718
هیچ حسرتی جز بارداری ندارم😢

مطمئنم خدا بهت میده تلاش کن

خانمها لطف میکنید اگر برای سلامتی دخترم و عاقبت بخیری و خوشبختی زندگیم دعایی کنید و صلواتی بفرستین منم همیشه دعاگوتونم عزیزان 
1760
چرا از داشته هاتون نمیگین از نداشتن گفتن و حسرت خوردن جز حال خرابی چیزی نداره از داشته هاتون لذت ببر ...

داشته هامون یه مرد خوب خدا رو شکر که همیشه هوامو داره دو تا گل دختر خوب و زیبا یه نی نی پسر که تو راهه خدا رو شکر هزار بار بابت همه چیزش 

شلام عزیرم احوالی نمیگیزی دوسم نداری؟؟من ای لاویو حبیبی😂😂

سلام عشق جاااان...یه دونه ای..سرم شلوغه😂😂😂درگیرم🤦‍♀️

وقتی پروفایلما زدم متاهل چشماتونا حسابی باز کنید ببینید..کور که نیستید بگم کورید..مستحق هم نیستید بگم مستحقید..اینقدر بی شرف نباشید درخواست بدید..ای کاش شعور هم مدرک داشت تا بعضیا به هوای مدرکش هم که شده یادش میگرفتن😑😑کاری نکنید مثل آدامس زیر کفشم له تون کنم..مثل کلاغ تو سایت نچرخید قارقار کنید..فکرکردید سایت جا کفتر بازیه😑😡کاری نکنیدبه نی نی یار بگم بعضیاتونا با آی پی ببنده😑😡بعضیاتون که دل نیست لامصب..هتل ۱۰۰ ستاره اس..هرروز واسه یکی تنگ میشه.. مواظب باشید کار دستتون نده..کلا رگاتون بسته بشه😑کارتون از کارونسرا گذشته تازگیا مترو باز کردید😑😑بعضیاتون هم مثل گربه صفتها این سه ماه یاد گرفتید..باکاربری خانوم میایید میرید تو خصوصی خانما😑یکی دوتا هم نیستیدخیرسرت امواتتون..روز به روز به تعدادتون اضافه میشه..محض یادآوریتون این جمله رو براتون تکرار میکنم ماه پشت ابر نمیمونه😑یعنی چه مردید😑😑درضمن اینقدر بعضیا پرو شدن میرن تو تاپیکا آبرو کاربر خانوم بدبخت که درخواستشا قبول نکرده😑میبرید😑چشم دشمنامون(ترامپ و بقیه)کور..این قلم دیگه نورالی نوره😑فقط مواظب باشید جلو چشمم رژه نرید😑از کنار رد شید چشمم بهتون نخوره😑مگرنه سریع میدمتون به دستان مبارک نی نی یار که ملکوتی شید😑از من گفتن بود😑کاری نکنید تو سایت جنگ جهانیه سوم برعلیه تون راه بندازم😑✋درضمن کسایی که امضامو میخونن هرگونه توهین کنن یا تاپیک بزنن یا هرکاری دیگه..توهیناشون لایق خودشونه😑👈دیدید بعضیا به لایک حساسیت دارن..تا لایک میبینن آلرژی فصلی پیدا میکنن🤣بعضیا که دیگه افتضاحه بدجور کهیر میزنن🤣لایک کار شاقی نمیکنه که..خودتونا واسش میکشید😛نکشید بابا نکشید😛یکم ریلکس باشید ریلکس..لایک لایکه🤣😛مواظب باشیدشصت پاتون واسه یه لایک ناقابل نره تو چشمای مبارکتون🤣بعضیا رو ولشون کنیدبرا همین لایک یه جنگ ایران_عراقی راه میندازن بیا و ببین😛🤣کلا لایک میبینن اگزما کل پوست بدنشونا فرا میگیره🤣

از دوران عقدم اصلا استفاده نکردم انقدر که شوهرم بهم عشق ومحبت میداد من با حرفای الکی رفتارهای بیخودی خرابش میکردم و همین طور از عروسی لذت نبردم این دوتا یکی از مهمترین چیزای که همیشه همه حال حسرتشو خوردم😢

گروه آبی 💙 وزن اولیه ۶۸ 💢وزن  الان ۶۷💢وزن هدف ۵۶ 🌼🌼من میتونم واسه سلامتی و داشتن هیکلی عالی تلاش کنم💪💃شروع رژیم ۸ تیر ۱۳۹۹
1759

فقد حسرت زمان از دست رفته ام 

بادلخوری به خــــدا گفتم :                                   درب آرزو هایم را قفل کردی و کلید راهم پیش خودت نگه داشتی 💔                                                         خــدا لبخندی زد و گفت:                                          همه عشــقم این است ک به هوای این کلید هم ک شده گاهــی به من سر میــزنی ❤️                                                  

ارزوم باز شدن بخت خواهرم و ازدواجشه . 

صلوات بفرستین لطفا البته خودش ناراحت میشه وقتی میگم . ولی من دلم میخواد ازدواج کنه و خوشبخت بشه 

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .
1651