1735
1765
عنوان

بزرگترین حسرتتون تو زندگی چیه 😯💔

51562 بازدید | 906 پست

تاحالا تو زندگیتون حسرت چیزی رو خوردید  

یا ب کسی  حسودی کردید؟   

مثلا من خانومی ببینم ماشینش از مال من بالاتر باشه حس مرگ بهم دست میده اصلا داغان میشمااااا   حس میکنم خیلی بیچاره ام دست خودم نیست خب  

بزرگترین حسرتتم اینکه بهترین خونه رو تو خیابون فرشته ب اسم خودم بخرم ک میدونم نشدنیه   جاهای بهتری هم هستا اما من خیلی خاطره دارم ازونجا  

و شماااااا☺❤

@بانو_ملکه    

بــه احـتـرام وجـود تـو ........هـمـه شـهـرُ خـبـر کـردم کـه ببینیـم طلـوع تــــو.......❤

خانوم های تو خونه اگه دنبال آموزش کسب در آمد بالا 

بدون سرمایه هستین حتما کلیک کنید

1718

هیچ حسرتی جز بارداری ندارم😢

○9سال○انتظار بارداری سخته!!!!😢😔  خدایا میشه به منم یه دردونه بدی😢 نامه ایی به   دختر؛پسر؛  قشنگم :  میدانم یک روز صدای هق هق گریه هایت را سرزایمانم میشنوم  😢😍و خدارا شکر میکنم که اسم زیبا 💗مادر  💗هم نصیب من شد 😍😍 منو بابایی تااون موقعه مشتاق دیدارتیم..عزیز تر از جانم بیا که مادر شدن را لیاقتم کنی😢😔.......به امید گوشه چشمی از پروردگارم 👨‍👩‍👦‍👦💗💗💝
1760

خیلی چیزا 'عشق 'پول 'شغل خوب 

زندگی مثل پانتومیم میمونه حرف دلت رو بزنی باختی ....!آدمهـــا به انـــدازه شعورشون حرفــاتو میفهمن و برداشت میکنن چیزی به کسی توضیــــح نده✌آرامش دو گیتی تفسیر این دو حرف است :بااااشههه تو خوبی 😏😏آرهههه تو راست میگی🙄
1759

من یه خونه مدرن داشته باشم ک پنجرش رو به دریا باز بشه بزرگترین فانتزی رویاهامه .البته بادل خوش .الانم به هرکی ک زودی بعد ازدواجش خونه میخره حسودیم میشه حتی اگه نزدیکترین کسم باشه

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

بخوام بگم حسرت هم نه...

ولی دوست داشتم خیلی پولدار بودیم که هرجی ارزو میکردم که با پول میشد داشتش رو داشته باشم♥

💛رسیدن به آرزوم،آرزومه🙂💕                میشه واسه رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستی؟؟💫🍃          یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽