2703
2553
عنوان

اونایی که تازه حامله شدند بیایین🤩❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 2203 بازدید | 197 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من روز 25 پریمه 12 روز گذشته،،، درد پزی داشتم امروز خیلی ولی رفت،،، میاد میره،الان مثلا اصلا درد ندا ...

باید ۱۴ روز از آمپول اچ سی جی بگذره ، ممکنه مثبت کاذب شه سه روز دیگه بزن بی بی

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت و مذهب خداست

بچه ها من پارسال تو این تاریخ یعنی ۱۳ خرداد رفتم ازمایش خون دادم و فهمیدم باردارم خیلی تو شوک بودم آخه خداخواسته بود قربونش برم برای اینکه خودمو خوشحال کنم رفتم یه لباس زیر دکمه ای خریدم رو یه کاغذهم نوشتم تقدیم به بهترین بابای دنیا کادوش کردم شب دادم به شوهرم ازش هم فیلم گرفتم اصلا باورش نمیشد همین طوری میخندید.من اون ماه روزه هم میگرفتم فقط روزای اخر چون حدس زدم نگرفتم

علائمم درد پریودی بود ک به شوهرم میگفتم احتمالا میخوام پریود شم.سرگیجه هم داشتم.۱ هفته هم تاخیر داشتم

انشاءالله که همه خانما به خواسته دلشون برسن و سال دیگه نی نیشون تو بغلشون باشه

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
بچه اولته؟ اونایی که باردارن میشه بگین بچه اولتونه یا دوم  به شوهراتون گفتین یا نه

بچه دوم 

شوهرم میدونه

اولش بهش گفتم تستم منفی بود 

ضربان قلبش رفته بود رو ۱۰۰۰ هی بهم غر میزد چرا دروغ گفتی 

بچه ها من دوسال پیش سونو دادم نوشته بود فولیکول غالب رویت نشد،،الان تازه یکماهه اقدامم،فولیکول غالب ...

فولیکول غالب یعنی به اندازه ای که بتونه بارور بشه

روز ۱۴ پریودیت ۱۷به بالا باشه

بازم بستگی به دوره پریودی هاتون داره 

2714

بچها من میخوام اقدام کنم میگید شما بعد چندبار اقدام باردارشدید میخوام بدونم

من میخوام از تخمک گذاری به بعد یه هفته اقدام کنم بنظرتون بایه هفته باردارمیشم یا باید چندماه اقدام کنم؟

خیلی استرس دارم

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
بچها من میخوام اقدام کنم میگید شما بعد چندبار اقدام باردارشدید میخوام بدونم من میخوام از تخمک گذاری ...

برا چکاب دکتر رفتی ببینی وضعیت تخمک هات چجوره؟ بین ۱۴ تا ۲۰ قاعدگیت نزدیکی کن 

2706