2733
2734

خودکشی فک کن چی میشه از من میخوان نسل کشی کنن☹☹☹🤣🍭😒🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچ

خب مثلا تو بگو چه خاکی به سر بریزم؟

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂

لاک قرمز میزدم کفشه پاشنه بلندمم میپوشیدم ک بکم تا آخرین قطره جونمون از اینا محافظت کردیم ❤️😂

رااااستی😳نوار بهداشتیا چی میشن بعدمون؟؟

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
2738

پز میدادم 

میرفتم تو خیابون میگفتم اون دختر آخریه منما😂

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

😍😍😍😍😍😍😍

از خوشحالی دق میکردم😍😍😍😍

چون احسانم دگ مجبور بود فقط باخودم باشه،کلی نازمم بکشه

عخ عخ عخ چی میشددددد

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
2706