2733
2734
عنوان

هدوءبیکران امروز خیلی خوشحالم😂

| مشاهده متن کامل بحث + 8987 بازدید | 1252 پست
عزیزززززززی❤❤❤❤

یه دونه ای😍😘دوردونه😍😍😘🙃🙃🙃

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
عزیزززززززی❤❤❤❤

سلوم حدیث😍

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه دونه ای😍😘دوردونه😍😍😘🙃🙃🙃

😜❤😍💚🧡💜

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2728
سلوم حدیث😍

سلام عزیز جاااان

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
😜❤😍💚🧡💜

😘😘😘😍😍😍😘😘❤

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
2738
سلام عزیزدلم بخدا از فاطمه بپرس تلمو بخاطره مسئله ای دیلیت کردم خوبی خوشگلم

قربونت من خوبم تو چطوری

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
@مینا8282   جلط کردم لغوتون کردم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

جلط نه وغلط😐😂😂😂

باش عزیزم ایندفعه میبخشم ولی دیگه تکرار نشه وگرنه پوستتو میکنم 

👋👂 ششتتلق اینم تنبیهت😂😂😂

😍😘😘😘عزیز منی تو

دلم برات قد سوراخ مورچه تنگ شده بود😂😂😘😘😘

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست🌸                   
سلام عزیز جاااان

شناختی؟مامور جهنمم

@شکلاااااات     تو هم همینجور اشتباه کردم لغوت کروم🤦‍♀️

مهم نیست گلم.ممنون

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃 اااااای شکمم امروز خیلی قر زدم😣 ...

همه خوبا یه طرف، تو یه طرف
تو یه مرواریدی تو عمقِ صدف😢😭😍😍😍😘❤💃💃💃💃💃

2706