2733
2734
عنوان

سه جمله درباره ی کتاب صد سال تنهایی بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 2838 بازدید | 94 پست

ببین اگه سبک جادویی دوست داری یعنی هی نمی گی چرا؟؟؟؟؟؟چراااااا؟؟؟؟؟؟ عالیه نوشتارش خیلی راحته ولی دو اسم مدام برای شخصیت ها و بچه هاشون تکرار میشه جوری که بعضی اوقات با خودت باید فک کنی این کی بود

یه خورده بی تربیتی فقطط یه خورده بسه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تخفیف داده الان

میدونم اما چون خرید دیگه ای ندارم حیفه ده هزار تومن فقط بیاد رو پول کتاب

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2731
بالاخره خوندیش ؟؟ بخونش دیگه بابا نگاه کمی تخیلی به قرون اولیه دغدغه های انسان نخستین تنهایی بشر ...

وای سلام اینجاییی خوب شد 

رسیدم فصل یازده 

دارم میخونم ولی من عادتمه همیشه دوست دارم درموردش با کسی حرف بزنم .رسیدم به قسمتی که هفده پسر سرهنگ برمیگردن ....هنوز نتیجه گیری ای نکردم ولی برام جالبه

فقط خدا 
2738
من یکمشو خوندم اسم ها رو نمیتونستم بفهمم الان اسم مرد یا زن یا مکان نصفه ولش کردم البته اگه با کتاب ...

من هیچوقت کتابامو قاطی نمیخونم

تا کتابیو تموم نکنم اونیکیو شروع نمیکنم

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

بعضی جملاتش شاهکاره

ی جایی آدم میمونه کدوم درسته:ذات بد نیکو نگردد،چون ک بنیادش بد است،یا اینکه آدما میتونن راهشونو تشخیص بدن و ورای ریشه شون زندگی داشته باشن

کل مطلب رمانو میشه تو چند خط خلاصه کرد (ی جاهایی بی ادبی میشه)اما شیوایی روایت داستان آدمو برای خوندنش جذب میکنه

(:

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
من میخاستم بخرم از دیجی کالا اما گرون بود

پی دی افش رو دانلود کنید بخونید

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
2706