2733
2734
عنوان

بیاین توروووخدااا😢تست کرونای مادرم مثبته

| مشاهده متن کامل بحث + 1676 بازدید | 92 پست
بچه ها بگین من خیلی نگرانم  با فاصله یک متری  در حد پنج دقیقه حرف زدنم ادم مبتلا میشه 😭

انشالله که مبتلا نمیشی اگه فضولی نباشه میتونم راجب امضاتون بپرسم که چرا نوشتین دوباره

خدایا بابت همه چیز شکرت😙

ممنونم خانما خیلی دلگرمم کردین 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیدوارم زودتربهبودی کاملتون بدست بیارین  و همیشه سلامت باشید♥️♥️♥️

ممنون عزیزم

انشالله همه سلامت باشن

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2728
ممنون عزیزم انشالله همه سلامت باشن

انشاالله🙌🏻

‏اگر میدونستید آدما به عوض‌شدنِ دمای چایی و‌ قهوه‌شون بیشتر اهمیت میدن تا احساساتِ جریحه‌دار شده‌ی شما، هیچوقت مشکلاتِ زندگیتون‌رو به کسی نمیگفتید
دخترتون بزرگ بودن اتفاقی واسه پاهاش افتاده ببخشید کنجکاوم فقط

نه عزیزم ۱۸ ماهش بود یه چند ماهی بود راه افتاده بود الان دو سالو هفت ماهشه 

بغلم بود داشتیم میرفتیم اونور خیایون ماشین زد به من دوتامون پرت شدیم دخترم پشت سرش اسیب شدید خورد رفت تو کما دو سه هفته و دیگه از کما در اومد یه تکه گوشت شده بود حتی شنوایی لیناییم نداشت فقط گریه میکرد

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

عزیزم انشالله خوب میشن مادرتون اگر سی تی اسکن ندادن حتما بدن چونکه مشکل ریوی دارن میگم بعدم ویتامین سی واب هویج وکلا مایعات زیاد میل کنن ولی حتما سی تیا بدن  زود و   انشالله زودی خوب خوب میشن 

❤❤❤❤
2738

من دو روز بدن درد شدید و ضعف و بی حالی ووسرگیجه و تب دارم دارم خداروشکر الان بهترم.دکتر گفت اصلا بیمارستان نرو برا تست  کرونا چون بدتر ممکنه یه ویروس قوی تر بیگیر کلی اممول سرم نوشت احتمالا منم کرونا داشته باشم

پرتقال و لیمو ترش و حلقه کن بایه کم عسل و کمی زنجبیل و کمی زردچوبه بریز تو شیشه درشو ببند بعداز 24ساعت آبی که پس میده براش شربت درست کن با آب ولرم یکی از اقوام ما کرونا داشت بیمارستان گفته بودن اینو بهش بدین 

عزیزم هرچی دکترش داده بخوره بعلاوه ویتامین سی..

والله ما نفهمیدیم یه دکتر میگه ویتامین د یکی میگه نه کلسیم حاصل ازش شدت کرونا رو بیشتر میکنه.از خودتون سرخود حتی ویتامین ندید.خدایی نکرده اوضاع بدتر نشه.به نظرم بین تقویتی ها ویتامین سی از همه بی ضرر تره.اب هویج و گوجه کبابی هم میگن عالیه.انشاالله خوب میشه

نه عزیزم ۱۸ ماهش بود یه چند ماهی بود راه افتاده بود الان دو سالو هفت ماهشه  بغلم بود داشتیم می ...

واسه سلامتی دوبارش 2تا ایت الکرسی میخونم امام حسین و به حق علی اصغرش قسم میدم بچتو به زودی شفا بده

خدایا بابت همه چیز شکرت😙
2706