2733
2734
عنوان

سونو قلب ٧ هفتگي

252 بازدید | 37 پست

تروخدا هركس تجربه داره كمكم كنه 

٧ هفته ٢ روز رفتم سونو گفت فقط ساك ديده شد 

سن حاملگيم گفت طبق سونو ٥ هفته و ٣ روزه 

دكترم ميگه احتمالا لقاح دير شده باز تكرار كن سونو رو ٢ هفته ديگه  

ولي خودمم طبق اولين نزديكيمم حساب ميكنم ٥ هفته و ٥ روزه 

الان من ترسيدم كسي تجربه داره ؟ 

اره من دو هفته فرق داشت لقاح و پریودم

طبق حساب خودم رفتم سونو

۹ هفته طبق پریود ولی ۷ هفته طبق لقاح ک قلبشو دیدم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از وی اخه حساب میکنی هفته ها رو؟ از اولین روز اخرین پری بلید حساب کنی. چند هفته میشه اینجوری؟

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2738
چرا اخه انقدر زود میرید برای قلب؟!!!صبرمیکردی اخر۸میرقتی بابا دوست دارید استرس بکشید

منم بخدا نميخواستم برم اين دكترم هي گفت برو 

خيلي بهش گفتم زود به من نگو برم 

7هفته تشکیل میشه؟؟؟

اره دیگ هفته ۷ هفته ی تشکیل قلبه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

مایع زرد رنگ و جنین چی دیده شد؟

2706