2737
2734

اغا ما دوساله  عقدیم پسر خاله شوهرم محرم صفر پارسال فوت شد نزاشتن عروسی بگیریم برج هفت پارسال تا الان

که مادرشوهرم گفت عید قربان حالا دایم ماه پیش فوت شد هنوذ چهلمش نیست که زن یکی دیگه از داییام امروز ایست قلبی کرد 😭😭😭 حالا این ماه چهلم داییمه ماه دیگه زن داییم ولی خونوادم راضایت ب ازواج نمیدن میگن زشته مردم چی میگن  بمونه بعد محرم صفر اگه یکی دیگه بعد محرم فوت شد چی کیا مث من بدبخت شدن نزدیک عروسیشون ؟؟؟

شماها فامیل نزدیکتون تا چند ماه صب میکنین ؟؟

دلداریم بدین توروخدا همش گرفتاری 😖😖😖

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

شما برين سر خونه زندگيتون فك و فاميل و دارين به فنا ميدين😦

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍

فامیلای ما تو ختم اجازه مراسم شادی رو میدن ولی خوب برا دایی زن دایی خیلی زود نمیشه عروسی گرفت 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2706