2733
2739

خالم انجام داد وززززز وززززز شد موهاش خیلی بد شد البته یارو کاربلد نیود

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من انجام دادم ،موهام تا۴ ماه لخت و خوب بود، بعد۴ ماه ریزش میگیری شدید😐 که باید دوباره تمدید کنی، تمدید نکنی ریزشت ادامه پیدا میکنه‌ یجورایی مو معتاد میشه😁

🙏میشه برا خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستین🙏

خوشگل میشه ولی خیلی ضرر داره نکن اینکارو

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت

من کراتینه کردم هفتاد درصد احیا بود خیلی عالی بود دقیقا شش ماه موهام کاملا صاف صاف بود بعد از اون مثل قبل شد یه مقداری ریزش داشت نه خیلی وحشتناک ولی جوری نبود که بخوام دوباره کراتینه کنم الانم زرده تخم مرغ و روغن زیتون هر هفته میزنم... در کل ریزش موهام شد مثل قبل کراتینه نه خیلی بیشتر 

2738