2737
2734
عنوان

21روزم و هنوز چرا بخیه زایمان هست؟؟

205 بازدید | 22 پست

سلام دوستان روز 21زایمان طبیعیم هست پارگی درجه دو داشتم بخیه ها هنوز دو سه تاش هست چرا جوش نمیخوره و نمی افته پس؟؟

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

میخوره صبر داشته باش 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فک کنم جذبیه من بخیه هام جذبی بود دو ۳ تاش مونده بود ۲۰ روز بعد زایمانم

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
سزارینی بودی یا طبیعی؟ پارگی درجه دو چیه؟

طبیعی دیگه پارگی قسمت پرینه 

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
2738

عزیزم ی سوال چند دقیقه طول کشید بخیه بزنه دکتر؟من نمیدونم چندتا بخیه خوردم نپرسیدم.ولی نیم ساعت طول کشید

من بعد ۴۵ روز بخیه هام افتاد .. هر دو تا زایمانم اینطور بودم . خیلی دیر بخیه هم افتاد

وای چقد سخت بخیه هاش واقعا آزار دهندس

وای چقد سخت بخیه هاش واقعا آزار دهندس

اره والله من تقریبا ۳ ماه زایمان‌کردم . باور کن وضعیت بعد زایمانم خیلی سخت تر از روز زایمانم بود . بخیه هام . درد طرف راستم . یبوست شدید گرفتم😑😑

من بعد از ۳ ماه اول حدود ۲۰ باری ازش استفاده کردم و کنارشم بودم یعنی مشکلی ایجاد نکرده برای بچم خیلی ...

والا من که فعلا زایمان نکردم ولی آزمایشاتواینا خداروشکر خوب بود ۲ ماه دیگه میاد بغلم.استرس نداشته باش انشالله چیزی نمیشه

2706