2737
2734
عنوان

یواشکی طلامو فروختم بیاین ...

1387 بازدید | 62 پست

سلام طلاهام دست مامانمه می خوایم ماشین بخریم گفت نفروش بزار خودشون جور کنن اگ توطلاهاتوبدی ایجاب میکنه نصف ماشین یاکلی به اسم توباشه ،من امروز از سرویسم گوشواره هامورفتم فروختم فاکتورمم ک دست مامانه ،با هزارتا شرایط قیدوبند امضا قبض خلاصه خیلی مدارک خواست ازم (البته الان بهمسرم گفتم خیلی ناراحت شده ها) ولی کم داریم۵تومن، منم گوشواره هامو ۴۸۰۰فروختم

ازشانس بدهم چک برام نوشت واسه فردا خودشم بانک ملی بااون همه شلوغی ناراحتم عذاب وجدان دارم ازطرفی هم مجبورم دروغ بگم بمامان اگ متوجه بشه گوشواره ها نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا میترسی از مامانت😐😐

ببخشیدا درسته خانوادتون هستن ولی چرا انقدر اجازه دخالت به اطرافیان میدید

اون ماشین باعث اسایش و راحتی خودت هم خواهد شد

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
2738

ماشین هیچوقت ارزش فروختن طلاهات رو نداره ...اشتباااااه محض کردی 😏

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

من طی ده سال زندگی ده بار همه ی طلاهامو فروختم و دوباره خریدم مادرت نباید دخالت کنه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2706