2726
عنوان

حکیم قدیمی برا نازایی توتبریز

293 بازدید | 24 پست

من توسط یه حکیم قدیمی تو تبریز بعد از دوازده سال نازایی جواب گرفتم والان باردارم اگه کسی خواست بره پیشش بگه تا راهنماییش کنم تو عرض دو ماه جواب گرفتم بدون یه ریال هزینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی😮

چیکار کرد مگه

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2728

سلام دوست عزیزم باید حضوری باشه یا از راه دور هم میشه 

میشه لطفا راهنمایی کنید برا خواهر شوهرم‌میخام شوهرش معلوله و الان پنج ساله باردار نمیشه

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖

منم نازایی ثانویه داشتم برابچه دومم رفتم پیش یه خانومی تو مشهد بادکش گرم رحم و خداروشکر باردار شدم سه جلسه رفتم 45 هزار تومن 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
ما حضوری نرفتیم شوهرم تلفنی باهاش حرف زد  

تایپکات همیش یکیه 😐

خود حکیم نباشی احیانا🤔

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2706