2733
2739

مامان بابام سر این که من اتاقم نامرتبه و ب موهام نمیرسم میگن روحیه دخترونه نداری شاید فکر کنین دارم میگم ترنسم اما اینطور نیست من ترنس نیستم و مامان بابام با اینم مشکل دارن که من زیاد با گوشی کار میکنم...یک نامه عذرخواهی از بابام نوشتم توی واتساپ براش بفرستم ؟ خیلی عصبانیه...

اونا میخوان من تغییر کنم ولی نمیدونم چجوری

شما راهی ندارین؟

امروز ظهر یک ساعت دعوا میکردم

احتمالا گوشیمو ازم بگیرن و منو ببرن مشاور

توی تاپیک قبلیم بچه ها گفتن مامان بابات باید برن مشاور نه تو!!! من دبیرستانیم

هعی...

موندم ب خدا

این تاپیک هم دوباره گزاشتم تا نظر افرادی ک اون قبلی رو ندیدن الان ببینن و کمکم کنن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مامان من دیگه منو سپرده به خدا..فقط مشکل من اینه که خیلی به موهام میرسم!😕

اتاقم مرتبه ها ولی نمیدونم چرا میرم توش میام بیرون انگار بمب ترکیده!!

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

درکت میکنم دختر خاله مثل شماست اتاقش انگار بمب منفجر شده عزیزم از الان ب خودت عادت بده تمیز باشه اطرافت ک فردا تو خونت خیلی کارت سخت میشه 

گوشی هم خب چرا خودت رو با ی چیزهایی سرگرم نمیکنی مثلا اشپزی شیرینی پزی رولان دوزی گلدوزی و...

من خودم رو بااین سرگرم میکنم 

توهم بگرد ببین چی دوست داری خودت رو باهاش سرگرم کن

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2738

منم موهامو مرتب نمیکنم و این بخاطر روحیمه شاید مامان بابات راست میگن.من از خدامه خانوادم بزارن برم پیش مشاور ولی از نظرشون پولی که میدی به مشاور انگار ریختی سطل آشغال قدرشونو بدون

شازده کوچولو:آدمایی که تنهان کجا میرن؟                    روباه:تو خودشون

خوب به نظر من که نوجوونی که اتاقش مرتب باشه بیشتر غیر عادیه تا نوجوونی با اتاق به هم ریخته.ولی موعاتو درک نمیکنم.بچه ها کلا دوست دارن به موهاشون برسن دختر پسرم نداره.ببر موهاتو کوتاه کن هم خودتو راحت کن هم اونارو

مادر و پدرایه ایرانی فک میکنن میتونن تو زندگی بچشون دخالت کنن😒 تهرانی ؟ به نظرم بهتره ک تو با مشا ...

مامان منم میخاست منو ببره مشاوره خییییلی اذیتم میکردن 

وقتی رفتم مشاوره دیدن مشاور خلاف تصورشون به من حق میده گفتن ک این مشاورا چیزی حالیشون نیست ول کنیم 😐 

2706