2733
2734

امروز به یه خانوم دکتری صحبت کردم برای خودم و همسرم چندتا تست نوشت که فردا برم انجام بدم بهم گفت عفونت قارچی خیلی خطرناکه و اگه درمان نشه باعث سرطان رحم میشه و گفت خوددرمانی بجز ضرر و مقاوم کردن بدن در برابر اون دارو ها هیچ سودی نداره گفت خانوما هر 4 سال باید تست پاپ اسمیر بدن که نمیدن.من آزمایشهارو براتون منویسم چون تو تاپیک قبلیم چند نفر گفتن این مشکلو دارن گفتم ثواب داره اگه بگم برین شمام آزمایش بدین البته با شوهراتون انشاالله که خوب بشین.دفترچه شوهرتونو پیش همون دکتر زنانی که میرین ببرین خودش برای شوهرتون مینویسه این آزمایشارو .چون وقتی شما چند بار خودتونو درمان کردین و خوب شدین حتما مشکل از شوهرتونه که شما مجدد مبتلا میشین.

خانم ها :    VIA - VIC - HIV - HBSAG - پاپ اسمیر

آقایان:      VIA - VIC - VDRL - HIV - HBSAG

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ازمایش مرداچطوریه؟؟

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

من فقط قسمت بیرونی بدنم عفونت پنیری داره و‌کلیتوریس خارش شدید دارن 

امروز رفتم متخصص زنان متاسفانه فراموش کردم بگم 

البته بگم باردار هستما

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
من مشکلم دستمال کاغذی بود ، الان به محض اینکه با دستمال خشک کنم خودمو یا با شوینده بشورم باز عفونت م ...

بادستمال کاغذی خودتوخشک میکردی؟

معبودمن! تو را ازبیم آتشت و به شوق بهشتت نمی پرستم ، بلکه تو را شایسته عبادت می دانم.
2738
من فقط قسمت بیرونی بدنم عفونت پنیری داره و‌کلیتوریس خارش شدید دارن  امروز رفتم متخصص زنان متاس ...

من دیگه نمیدونم خودم باردار نیستم و این مشکلو دارم دکتره بهم گفت برم این کاراو انجام بدم حالا من گفتم بقیه اگه مشکلشون مثل منه برن این آزمایشارو بدن خدایی نکرده اتفاق بدتری نیوفته سالها بعد.

من دیگه نمیدونم خودم باردار نیستم و این مشکلو دارم دکتره بهم گفت برم این کاراو انجام بدم حالا من گفت ...

خب علائمتو بهم میگی

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
یعنی خودتو خسک نمیکنی خب اینجودی که محیط مرطوبه مستعد میشه

هر کسی سیستم بدنش متفاوته بدن من خودش  ایمنی داره فقط نباید دست کاری بشه من یکسال هرروز دکتر بودم یه هفتهدخوب میشدم دوباره دارو و روش گیاهی نموند که امتحان نکرده باشم ،اینو خالم بهم گفت انگار اونم مثل من بوده اتفاقی فهمیده از وقتی گفته من راحت شدم واقعا

2706