2410
2553
عنوان

چطور موضوع بیماریمو به خواستگارم بگم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 47 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره همون اول باید بگی. بعد عقد بفهمه میتونه عقدو باطل کنه . باطل هم اینجوریه که تا جایی که میدونم مهریه اینام بهت تعلق نمیگیره. مطمین نیستم البته. واسه همین همون اول باید بگی. خیلی مهمه.  

یه خانم مستقل و قوی 
2720

[QUOTE=139336083]راستشومیگم بخدا نگو[/QUچرا نگه اگ نگه بعدا میفهمه زندگیش خراب میشه اگ خاستگارش دوسش داشته باشه با این موضوع کنار میاد لطفا اشتباهی راهنمایی نکن 

2714

جلسه سوم بگو حداقل خودتو ببینه خیلیا اسم این جور بیماری میاد فکر میکنن طرف کلا به درد نمیخوره واسه زندگی ولی اونا هم میتونن زندگی کنن عادی خودم دوروبرم   دیدم 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

عزیزم تا انجا ک من میدونم بعد از اشنایی و پسند دو طرف غیر مستقیم نظرش را راجع ب این بیماری بپرس و ببین اطلاعاتش در چه حده و نگرشش از ازدواج با فردی ک این بیماری را داره چیه؛و اگه دیدی مشکلس نداره بعد بهش بگو...نه همون جلسه اول ک اصلا ممکنه ب تفاهم نرسید و تازه ممکنه بعدشم رازتان را فاش کنه و موجب بشه دیگه خواستگاری براتون با این ذهنیت قبلی نیاد.

2706