2410
2553

لطفا به شوخی نگیرید و اینم نگید ن مردها دنبال نچرال هستن. میخوام دقیقا بدونم اکثر مردها اندازه بینی طرف براشون مهمه یا ن؟ مثلا ی زن با بینی طبیعی کوچیک یا عملی کوچیک رو ترجیح میدن یا ی زن با بینی نسبتا بزرگ؟ یا بهتر اینطوری بگم مردها اصلا ممکن به ی زن با بینی نسبتا بزرگ پیشنهاد دوستی و ازدواج بدن و خوششون بیاد؟ میخوام بدونم اینجا کسایی هستن که بینیشون نسبتا بزرگ باشه و با شوهرشون دوست شده باشن و ازدواج کردن یا الان دوست هستن؟ میدونم بینی چیز مهمی نیست و اخلاق مهمه و آدم ها تو جاهای دیگه دنیا اینقد در گیر این چیزا نیستن اما برام سواله. 

من😆😆😆

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بعضی وقتا به عقل نی نی سایتیا شک میکنم.البته حق هم میدم این مردای تنوع طلب عقل نمیزارن بمونه برای ماها

🍃🌸اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ🍃🌸وآلِ مُحَمَّدٍ🍃🌸وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

والا اگه قرار بود فقد دماغ کوچیکا زاد و ولد کنن ک دیگ نسل دماغای بزرگ منقرض شده بود😐👌

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2714

به نظر من اونی که واقعا کسی رو برای ازدواج میخواد باید عاشق اخلاق(سیرت) طرف بشه..اگر در اون حد مست وشیدای طرف شدی بینی که سهله تقص عضوشم نمیتونه جلوی دوست داشتنتو بگیره..

برای هر دو طرف همین جوریه

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

برای همه ی پسرا مهمه اگه بینی بزرگ باشه مسخره میکنن یه دوست داشتم بنده خدا بینیش بزرگ بود همیشه تمسخر میشد آخر سر عمل کرد و بعد ازدواج کرد.

زندگانی فکر خود بودن و غافل ز جهان بودن نیست 👧👦👫👬👭💑👪👴

شوهر من که میگفت برام مهم بود عملی نباشه، چون نمیتونستم باهاش برم غواصی😂😂😂

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2706